З 10 травня до 3 червня – період ретроградності Меркурія: Як це впливає на поведінку людей та хід подій

today 11.05.2022 query_builder 10:52 remove_red_eye 188 bookmarks Новини

Зворотний рух планети може значно вплинути на життя людей, тому важливо знати, де слід бути обережнішим, а в яких сферах варто зробити рішучий крок уперед, пише today.ua.

У період ретроградного Меркурія варто відмовитися від важливих угод чи справ, а також від операцій та тривалих подорожей.

Можуть виникнути проблеми, пов'язані з торгівлею, навчанням, фінансами, роботою та обміном інформації. Проблеми та плутанини у цих справах супроводжуватимуть увесь період ретроградності Меркурія.

Астрологи наполегливо рекомендують відмовитися від контакту з відкритим вогнем, є ризики виникнення пожеж, позичати та брати в борг гроші, інвестувати кошти та проводити серйозні фінансові операції, купувати дорогу техніку, предмети розкоші, нерухомість чи авто.

Меркурій розпалює пристрасті, а тому намагайтеся не вплутуватися в сварки та скандали. Приймаючи важливі рішення у житті, ретельно зважуйте всі ризики та можливі втрати. Більше відпочивайте – подбайте не тільки про фізичне здоров'я, а й про ментальне. Важливо висипатися, більше гуляти і тішити себе хоч би мінімальними життєвими дрібницями (кава в парку, кілька годин на пляжі, покупка нового одягу).

Важливо підтягнути всі "хвости" (повернути борг, доробити давно розпочату роботу, вибачитися або виконати обіцянку). У цей період важливо більше спілкуватися з друзями та старими знайомими. Корисно перебрати речі в будинку і позбутися всього непотрібного - всього, що припадає пилом роками і ним ніхто не користується. Очистивши будинок – очистите й думки.

Фото - today.ua

92 запитів за 0,179