За державну зраду мешканця Київщини позбавлено волі на 15 років

today 09.08.2022 query_builder 17:58 remove_red_eye 827 bookmarks Новини

У суді прокурори довели, що засуджений під час окупації села Перемога Броварського району Київської області, отримавши гарантію особистої безпеки від представників окупаційних військ РФ, допомагав їм орієнтуватися на місцевості.

Крім того, він повідомляв окупантам про місця розташування блокпостів територіальної оборони, надавав інформацію стосовно місця роботи місцевих мешканців, зокрема щодо працівників правоохоронних органів та військовослужбовців ЗСУ. Також виконував різні доручення військовослужбовців РФ.

За підтримання публічного обвинувачення прокурорів Київської обласної прокуратури Броварським міськрайонним судом мешканця Київщини визнано винним та засуджено за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України). Йому призначено покарання – 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна, повідомляє Київська обласна прокуратура. До набрання вироком законної сили чоловік перебуватиме під вартою. Досудове розслідування здійснювалося ГУ СБ України у м. Києві та Київській області.

Фото - Київська обласна прокуратура

Раніше про цього зрадника ми писали:

Здав окупантам своїх односельців – учасників місцевої самооборони

92 запитів за 0,177