За останні два дні електропостачання планують поновити у 60 населених пунктах Київщини

today 10.04.2022 query_builder 12:36 remove_red_eye 560 bookmarks Новини

Протягом 9 квітня електромонтерам ДТЕК вдалося відновити електропостачання в 45 населених пунктах Київської області.

Зокрема, у Бучанському районі частково світло повернули у місто Ірпінь та смт Макарів, а також у села: Ясногородка, Пашківка, Осикове, Липівка, Гореничі, Фасова. У Броварському районі – у смт Баришівка та села: Перемога, Шевченкове, Велика Димерка, Скибин, Русанів, Світильня, Гребеньки, Богданівка, Літки. Загалом протягом минулої доби світло повернули для 5 298 родин у Київській області, повідомляє Київська обласна військова адміністрація.

Крім того, енергетики відновили електропостачання Центральної поліклініки у місті Ірпінь, звільненому Збройними силами України від російських окупантів.

Електромонтери продовжують огляди енергообладнання та виконувати відновлювальні роботи. Аварійно-відновлювальні бригади приступають до роботи одразу після розмінування цих територій. У першу чергу фахівці компанії відновлюють високовольтні мережі 110-35 кВ, які забезпечують електропостачання населених пунктів. Після цього розпочинають відновлення розподільчих мереж 10-0,4 кВ, які живлять безпосередньо житлові будинки.

10 квітня енергетики ДТЕК виконують роботи з відновлення електропостачання ще у 15 населених пунктах Броварського, Бучанського та Вишгородського районів. Ускладнює ремонт затоплення території з мережами компанії. Ворог зруйнував насосну станцію, що качала воду з річки Ірпінь на Дніпро, і вода розлилась на значній території області. Через це відновлення електропостачання в Козаровичах Вишгородського району займе ще декілька днів.

Без світла залишаються мешканці 359 населених пунктів у Київській області.

Фото - КОДА

87 запитів за 0,189