Закінчилася обласна першість з футболу в першій лізі. Гатненці – другі, але все може змінитися

today 01.11.2021 query_builder 12:34 remove_red_eye 482 bookmarks Новини

Ось і завершився чемпіонат Київської області з футболу в першій лізі. Аматорська дружина «Авангард» зі Бзова розгромила на виїзді кандидата в медалісти «Зорю Миронівщини» і фінішувала найпершою. Друге місце посів спортклуб «Гатне» лише на два турнірні пункти поступившись переможцям, інформує «Київщина футбольна».

Заочна суперечка за третю підсумкову позицію принесла несподіваний успіх для дебютанта змагань обласного рангу з Кодри. Розгромивши «Альянс» на тлі провалу миронівців у домашній зустрічі, «Партизан» дочекався ще й «бронзового» подарунку сусідів із Бородянки, які здобули вольову перемогу в Забір’ї і відтіснили тамтешню «Вікторію» за межі п’єдесталу пошани.

Серед кращих бомбардирів турніру друге місце посів нападник гатненців Ростислав Тарануха, який наколотив суперникам 44 голи, це лише на один м’яч менше, ніж у лідера заліку Віталія Кацалапа із «Зорі Миронівщини».

Четверте місце першості здобула ще одна команда з колишнього Києво-святошинського району «Вікторія» із Забір’я.

Але із розподілом місць все ще остаточно не вирішено, адже президент СК «Гатне» Андрій Бобруйко написав заяву голові контрольно-дисциплінарного комітету ГС «Київське об’єднання асоціації футболу» з проханням зарахувати технічну поразку ФК «Зоря Миронівщини» у матчі другого кола першості у зв’язку з тим. що у матчі взяв участь не заявлений гравець.

Якщо рішення буде ухвалено на користь СК «Гатне», то чемпіонами будуть саме вони.

92 запитів за 0,196