«Залісся» запрошує на сімейний відпочинок (фото+)

today 04.02.2022 query_builder 17:27 remove_red_eye 1082 bookmarks Вікенд, Новини

Серед туристичних об’єктів Київщини для відпочинку всією родиною варто обрати заповідник «Залісся» у Броварському районі. Тут на площі 13548,5 га серед цілющих сосен, деяким з яких понад 100 років, дубів, чорної вільхи, чорної та червоної бузини, черемхи, барбарису, ліщини, аличі, можна зустріти багатьох представників нашої фауни: 1200 благородних оленів, 600 плямистих оленів, понад 200 ланів, багато косуль, диких кабанів, зайців, лисиць, білок. Є ондатри та бобри. Влітку тут гніздуються рідкісні птахи, занесені до Червоної книги України: лелека чорний, журавель сірий, чапля сіра, чапля велика біла, лебідь, орлан-білохвіст. З червонокнижних ссавців тут живуть 30 зубрів та борсуки, повідомляє "Заповідник Залісся" та tamtour.com.ua/ekskursiia-v-zalissia.

Зазначимо, повітря у хвойному лісі практично стерильне. Адже хвоя здатна виробляти фітонциди, поблизу яких гинуть будь-які шкідливі спори, хвороботворні бактерії тощо.

А ще прогулянка у хвойному лісі знімає стрес і нервову напругу, тонізує організм, активізуючи газообмін у легенях і, як наслідок, поліпшує дихання.

До речі, велика ймовірність побачити диких тварин з’являється саме за такої погоди взимку, коли копитні тримаються ближче до годівниць та доріг. А їх там ой як багато. Також саме у державній резиденції "Залісся" знаходиться головна конюшня України. Тож приїздіть - не пожалкуєте.

При бажанні, можна відвідати заповідник вже у цю неділлю, відповідна інформація є за посиланням: tamtour.com.ua/ekskursiia-v-zalissia

Фото - "Заповідник Залісся" та tamtour.com.ua/ekskursiia-v-zalissia

92 запитів за 0,236