Залужний про наступ на столицю України: “Я не сумніваюся, що в них буде ще одна спроба піти на Київ”

today 15.12.2022 query_builder 19:57 remove_red_eye 230 bookmarks Новини

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний дав інтервʼю The Economist, важливі цитати з нього, зокрема, про можливий наступ на Київ, оприлюднив Forbes.ua.

• За словами Залужного, нині серед завдань армії – утримати рубіж і більше не втрачати позицій. Водночас завдання противника – виснажити Збройні Сили України. «Тому, як і під час Другої світової війни, я не сумніваюся, найімовірніше, десь за Уралом готують нові ресурси. Готуються на 100%», – сказав він.

• «Друге, дуже важливе для нас стратегічне завдання – створити резерви та підготуватися до війни, яка може відбутися в лютому, у кращому випадку у березні, у найгіршому – наприкінці січня. Вона може розпочатися не з Донбасу, а в бік Києва, з боку Білорусі, не виключаю і південного напрямку», – сказав Залужний.

• Щодо оголошеної в Росії мобілізації, то, на думку Залужного, вона спрацювала і становить для української армії проблему. «За нашими оцінками, у них є резерв в 1,2–1,5 млн людей… Росіяни готують близько 200 000 нових солдатів. Я не сумніваюся, що в них буде ще одна спроба піти на Київ», – заявив він.

Фото - president.gov.ua

87 запитів за 0,203