Завітайте до Боярського музею на творчу зустріч із поетесою Валентиною Турчин

today 02.05.2023 query_builder 11:04 remove_red_eye 122 bookmarks Вікенд, Новини

Такі зустрічі насамперед збагачують духовно, надихають, спонукають до роздумів... Поетичний талант Валентини Турчин не залишить байдужими шанувальників ліричного слова.

Валентина Турчин - авторка віршів, повістей, оповідань, новел для дорослих та дітей, співавторка збірок оповідань про Київ “Як тебе не любити”, 2017, 2019, 2020 років. Лауреатка IV премії у номінації “Дитяча література” літературного конкурсу видавництва “Смолоскип” та ІІІ премії конкурсу «Молода Коронація слова» в номінації «Проза». У 2022 році, через три місяці після повномасштабного вторгнення, видала поетичну збірку “Війна залишиться у віршах“, яка була відзначена дипломом Другого муніципального літературного конкурсу ім. Івана Франка в номінації “Поезія”.

Тож зустріч з Валентиною Турчин обіцяє бути змістовною, цікавою, емоційною, як зазвичай буває розмова з близькою людиною, переконані у Боярському краєзнавчому музеї. Запрошуємо усіх, залюблених в українську літературу та її надихаюче Слово, на зустріч з поетесою, що відбудеться цієї суботи, 6 травня, в Боярському музеї. Початок об 11 годині.

Джерело та фото: КУ "Боярський краєзнавчий музей"

87 запитів за 0,182