Заволоділи понад мільйоном гривень бюджетних коштів під час ремонту дитячого санаторію

today 01.02.2023 query_builder 17:12 remove_red_eye 100 bookmarks Новини

Ще в грудні 2021 року між дитячим санаторієм та директором товариства укладено договір підряду щодо проведення додаткових робіт з капітального ремонту одного з корпусів санаторію за майже 1,5 млн грн, інформує Київська обласна прокуратура.

У подальшому, інженер технічного нагляду підробив акт приймання виконаних будівельних робіт, до якого вніс відомості із завищеними обсягами фактично виконаних робіт та використаних будівельних матеріалів. На підставі вказаних документів на рахунок підприємства адміністрація санаторію перерахувала бюджетні кошти. Цим самим він посприяв директору товариства у заволодінні грошима.

Відповідно до судової будівельно-технічної експертизи, вартість невиконаних робіт становить понад 1,1 млн грн. Таким чином, внаслідок протиправних дій підозрюваного державі спричинені збитки на цю суму.

Днями за процесуального керівництва ювенальних прокурорів Бучанської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно цього інженера за фактом внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, пособництві у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах (ч. 1 ст. 366 та ч. 5 ст.27, ч. 5 ст. 191 КК України).

Також під час розслідування правоохоронцями встановлена причетність до злочину інших фігурантів, розслідування стосовно яких ще триває.

87 запитів за 0,163