ЖЕК у Баришівці уклав договір з підрядником на реконструкцію гідротехнічних споруд, натомість виконавець робіт “осушив” бюджет на понад 925 тис. грн

today 17.01.2023 query_builder 18:22 remove_red_eye 504 bookmarks Новини

Згідно з матеріалами слідства, між товариством з обмеженою відповідальністю та житлово-експлуатаційною конторою Баришівської селищної ради укладено договір із реконструкції комплексу гідротехнічних споруд осушувально - зволожувальної системи р. Трубіж, з метою захисту від підтоплення та затоплення територій і сільськогосподарських угідь району, повідомляє Київська обласна прокуратура.

Директор товариства, звітуючи про виконання ремонту, вніс до офіційних документів неправдиві відомості, значно завищивши обсяги витрачених матеріалів та виконаних робіт. Інженер із технічного нагляду, не перевіривши належним чином обсяг та якість виконаних робіт, засвідчив відповідні акти своїм підписом. На підставі цих документів перераховано кошти на користь підприємства.

За результатами проведених будівельно-технічної та економічної експертиз встановлено, що підряднику з бюджету зайво перераховано понад 925 тис. грн, якими він заволодів.

Прокурори Броварської окружної прокуратури на підставі зібраних доказів, повідомили про підозру директору товариства за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем (ч. 5 ст. 191 КК України), а також інженеру з технагляду за фактом службової недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Досудове розслідування здійснюється слідчими Броварського райуправління ГУ Нацполіції в Київській області, оперативний супровід – Броварський РВ ГУ СБУ у м. Києві та Київській області.

Нагадаємо, що відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком

91 запитів за 0,167