Жителі 12 областей України, в тому числі Київської, Чернігівської, Сумської, мають право на матеріальну допомогу. Як подати заявку

today 20.07.2022 query_builder 10:21 remove_red_eye 9346 bookmarks Новини

Запорізький благодійний фонд "Єдність за майбутнє" у партнерстві з Естонською радою у справах біженців надає багатоцільову матеріальну допомогу українцям, що постраждали від війни.

Благодійний фонд надає підтримку українцям у Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській, Сумській, Чернігівській, Київській, Миколаївській, Дніпропетровській, Полтавській, Черкаській та Кіровоградській областях.

Пріоритетними є вразливі верстви населення, які є внутрішньо переміщеними особами або жителями 12 вище вказаних областей, пишуть Факти.ICTV.

Допомога також надається:

- цивільним родинам, які були травмовані або поранені внаслідок бойових дій;

- родинам, які внаслідок бойових дій повністю втратили житло, або їхнє житло зазнало часткового руйнування і потребує ремонту;

- одиноким матерям з неповнолітніми дітьми;

- родинам, де є люди з інвалідністю або онкохворі, які потребують коштовного лікування;

- тим, хто втратили роботу та залишились без прибутку;

- ВПО;

- малозабезпеченим сім’ям працездатного віку.

Зважайте, що Фонд надає допомогу тільки тим, хто перебуває на території України.

Як отримати допомогу

Багатоцільова матеріальна допомога надається на основі оцінки вразливості, яка здійснюється на індивідуальній основі консультантом фонду.

Тобто, рішення щодо надання допомоги приймається консультантом та базується на інформації від заявника.

Якщо вам вирішили надати допомогу, ви отримаєте 2220 грн. Допомога може надходити один або три місяці, це залежить від області, в якій ви перебуваєте.

До речі, допомога надається максимум на п’ятьох осіб у родині (тобто по 2200 грн на кожного). Виплати автоматично зарахуються на вашу банківську картку.

Щоб отримати матеріальну допомогу:

Зателефонуйте на гарячу лінію фонду – 067-105-28-03 (кол-центр працює кожного дня з 09.00-19.00). (Як зазначають працівники фонду, через величезну кількість дзвінків додзвонитись дуже важко, та всеж можливо)

Вам потрібно обов’язково вказати оператору ваш ідентифікаційний податковий номер (ІПН).

Протягом телефонного дзвінка відповідайте на всі запитання консультанта, адже під час розмови здійснюється оцінка вашої вразливості. Якщо консультант прийняв рішення надати вам грошову допомогу, ви можете переходити до наступного кроку.

Заповніть онлайн-заявку – вкажіть номер телефону, з якого телефонували консультанту.

Завантажте необхідні документи у Viber (номер телефону вам надасть оператор): першу, другу сторінки паспорта або ID-картки та додаток до неї або скрін усіх документів з Дії, фото/скрін ідентифікаційного податкового номера (ІПН) та фото/скрін рахунку IBAN.

Надішліть заявку та документи.

Після опрацювання інформації (5-10 днів) вам зателефонують, щоби з’ясувати деталі. До речі, статус заявки можна переглянути онлайн.

Програма дійсна за фінансування Естонської ради у справах біженців, Міжнародного комітету порятунку, Управління ООН з координації гуманітарних питань (UN OCHA) та Всесвітньої продовольчої програми.

ДО ВІДОМА: Перелік організацій та фондів, які допомагають українцям під час війни (інформація Асоціації міст України) (Запорізький благодійний фонд "Єдність за майбутнє" є в переліку

Раніше ми писали: ВПО та жителі деокупованих територій вже можуть подати заявку на допомогу від міжнародних організацій

Раніше ми писали: На платформі єДопомога відсьогодні можна перевірити статус заявки на виплату від міжнародних організацій (є посилання)

Раніше ми писали: Майже 65 тисяч літніх людей отримають допомогу від ООН – заявки подавалися через платформу Мінсоцполітики єДопомога (не через “Дію”) (В ТЕКСТІ Є АКТИВНЕ ПОСИЛАННЯ НА ЦЮ ПЛАТФОРМУ ДЛЯ ПОДАЛЬШИХ ЗАЯВОК ВІД РІЗНИХ КАТЕГОРІЙ НАСЕЛЕННЯ)

92 запитів за 0,206