Журнал Vogue оприлюднив ретросвітлини боярського весілля: як виглядали молодята 100 років тому

today 10.07.2022 query_builder 09:22 remove_red_eye 924 bookmarks Новини

Журнал Vogue за підтримки Музею історії Києва опублікував серію весільних ретрофотографій початку ХХ століття. Декілька світлин зберегли пам'ять про весілля в селі Будаївці, нині місто Боярка.

Урочиста подія датується 1914 роком. З огляду на квітучі сади, на фоні яких фотографувалися наречені, весілля відбулося наприкінці квітня - це підтверджує і підпис під фото - 25.04.1914. У нареченої в руках букет із весняних квітів. Схоже, що молодята ретельно готувалися до знакової події. Романтичне вбрання нареченої, доповнене вишуканою фатою, галантний костюм із метеликом нареченого - створюють весільні образи пари. Що цікаво, у той час весільні фото здебільшого робили у студії, дозволити собі таке задоволення могли переважно заможні кияни, а ось молоде подружжя Браїловських обрало сільську романтику. Вони дозволили собі невимушеніші кадри – позуючи під квітучою вишнею, поруч із дерев’яним парканом, що обрамлював усіяний білим цвітом сад.

Та від того весільна фотосесія не постраждала. Навпаки, такий творчий підхід дозволив фотомайстру створити неперевершені світлини, які захоплюють і через сто років.

Журнал Київщини "Корисний формат. Нове передмістя"

Віра Олексіївна (Браїловська) і Олександр Петрович Сошинський. бл.1908 р.

Село Будаївка Київського повіту. 25.04.1914 р., в день вінчання Льва Браїловського і Надії Козловської

Аріадна Шлейфер у весільній сукні. 1912 р.

Весільне фото. Мешканці Подолу - кравець з нареченою. Поч. ХХ ст.

Фото із сайту журналу Vogue

92 запитів за 0,183