Зі Львова до Дмитрівської ТГ прямують медикаменти

today 20.03.2022 query_builder 12:57 remove_red_eye 285 bookmarks Новини

Команда “Українського села” відправила зі Львова медикаменти, які рятуватимуть життя жителів сіл Дмитрівської об'єднаної територіальної громади та інших навколишніх сіл обабіч Житомирської траси. Якщо бойові дії дозволять, цінний груз доставлять також до Миколаївки та Хмільної.

Про це на своїй сторінці у facebook повідомив священик ПЦУ, настоятель храму св. вмч. Димитрія Солунського (розташоване в "Українському селі”) Богдан Тимошенко, пише “КиевVласть”.

“Два мікроавтобуси команди «Українського села» рушили зі Львова до Київщини. Це не просто коробки, а медикаменти, які рятуватимуть життя жителів сіл Дмитрівської ТГ: Бузової, Гурівщини, Милої, Мрії, Лісного, Шпитьок, Личанки, Петрушок, Капітанівки, Дмитрівки та інших навколишніх сіл обабіч Житомирської траси, у яких нині справжня гуманітарна катастрофа та біда. Не забудемо і про Хмільну, і про Миколаївку, якщо бойові дії дозволять пробиратися туди”,- написав він.

З його слів, вчора він замовив з Іспанії життєво необхідний інсулін для мешканців прилеглих до храму поселень.

"Непроста логістика, коли необхідно витримати температурний режим 2-8 градуси. Працюємо над ще одним широким каналом постачання інсуліну з Словаччини. Якщо вийде (а воно вийде!) це буде суттєва допомога владі, яка зараз має проблеми з постачанням і розподілом інсуліну в Україні”,- повідомив священик, який з початку війни опікується долею місцевих жителів та допомагає їх евакуації з території, де ведуться активні бойові дії.

Фото - сторінка у facebook Богдана Тимошенка

92 запитів за 0,177