Зруйнований окупантами приватний дитячий садочок в Ірпені повернули до життя його власники – українців не зупинити перешкодами (відео+)

today 10.01.2023 query_builder 14:21 remove_red_eye 92 bookmarks Новини

У березні 2022 року окупанти зруйнували приватний дитячий садок "Любімки". Після трьох "прильотів" вщент згорів другий поверх закладу, була ушкоджена покрівля, фасад, вибиті вікна.

Власники оази дишкільного життя, подружжя Оксана та Олексій, повернувшись до Ірпеня, вирішили відновлювати садок. Своїми силами вони розібрали завали та відремонтували установу. Також підприємці виграли грант від держави і змогли закупити нові дитячі меблі. Вже сьогодні садок відкрив двері для малюків. У закладі працює 20 осіб. Садок має сучасне та комфортне укриття. Ці історію про незламність людей справи розповів голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

"Українців не зупинити перешкодами. Ворог зруйнував наші домівки, заклади освіти й медицини. Ми знаходимо сили й ресурси, щоб відновити пошкоджене. Нація сильних і незламних. Робимо все задля майбутнього", - так написав очільник КОВА.

Фото та відео - Телеграм-канал голови Київської ОВА Олексія Кулеби

91 запитів за 0,186