Центр відпочинку “Купель” – дозвілля для всієї родини

today 08.02.2018 query_builder 15:52 remove_red_eye 1370 bookmarks Вікенд

Ось і завітала до нас примхлива і непередбачувана зима - то снігом посипле, то дощем поллє, то морозцем вдарить. Бувалі рибалки вже сховали подалі фідери та поплавцеві вудки, сподіваючись лише на спінінг по останній воді.

А ще згадуються літні пригоди, трофеї, незабутній калейдоскоп, який подарувало спілкування з природою: вранішня зоря, легкий подих вітерцю і поплавець, який раптово зникає під водою - й ось вона радість перемоги - гарний короп чи линок тріпотять на гачку. Що може бути краще цієї миті?!

Одним із найулюбленіших місць відпочинку крюківщинців і гостей села в останні роки стало озеро Купель. Це відносно невелика природна водойма з чудовим пляжем, доглянутими доріжками, дерев'яними альтанками різного розміру закритого і відкритого типу.

Тут можна покупатися, поплавати на човнах чи катамаранах, замовити шашлик, картоплю фрі, смажену рибу. А ще відсвяткувати в альтанці день народження чи ювілей, приготувавши на мангалі чи тандирі свої улюблені страви. Для малечі обладнано дитячий майданчик.

Є тут й облаштовані рибальські помости. Але вперше потрапивши на це озеро, можна засумніватися, а чи буде клювати риба у досить гамірному місці відпочинку. Від місцевих рибалок довідався, що озеро постійно зариблюють коропом, білим амуром, товстолобиком, стерляддю, є тут сом, лин, в'юн, карась, окунь, а ще раки. Що досить важливо, адже живуть вони лише у чистій воді.

Кілька тижнів тому випустили тонну щуки, тож спінінгісти по останній відкритій воді успішно полюють на хижаків. Перебуваючи на водоймі, спостерігав за юнаками, які на воблер намагалися підняти плямисту. За 25 хвилин - два сходи під берегом, один "карандаш" і одна залікова хижачка. Дуже достойний результат.

Інші активно готують жерлиці, балансири, гірлянди, щоб вже в ці вихідні спробувати впіймати ікласту з льоду, якщо, звісно, товщина його буде хоча б сантиметрів сім, бо озеро досить глибоке - 3,5 - 4 метри, а тому ризикувати не варто, якщо ви, звісно, не майстер спорту з підльодного плавання у верхній одежі.

Тепер кілька слів про правила і норми вилову. За світловий день рибалка може виловити 3 кг риби, трофейні короп чи стерлядь не відпускаються. А ось ловити вночі заборонено. Вартість задоволення - 250 грн і 70 грн за кожен кілограм риби, виловленої понад норму, оренда альтанки - від 200 грн. Людина, по-суті, сплачує за поміст, тому може перебувати і рибалити на ньому з дитиною чи дружиною. А спільний відпочинок, як відомо, зближує, робить сім'ю міцнішою, згуртованішою.

А ще у центрі відпочинку "Купель" є принада для людей, які сповідують здоровий спосіб життя - дві лазні на дровах. Після виходу на екрани "Іронії долі..." у багатьох країнах пострадянського простору з'явилася традиція зустрічати Новий рік саме у лазні. Є її прихильники й у Крюківщині - до свята часу ще чимало, але на новорічну ніч лазні вже заброньовано, адже коштує відпочинок недорого. Вже надходять замовлення й на Водохреще, тож, варто поспішати, щоб і в лазні попаритись і в крижаній, кришталево чистій воді очиститися.

Телефонуйте:

(098) 733-35-92.

Приїздіть:

с. Крюківщина, вул. Шкільна, 24Б.

91 запитів за 0,240