2 квітня, за новим церковним календарем – святого ієромонаха Тита Чудотворця

today 02.04.2024 query_builder 07:38 remove_red_eye 602 bookmarks Новини

2 квітня за новим стилем (15 квітня за старим) - день пам'яті преподобного Тита, пише unian.ua.

Преподобний Тит, чудотворець, жив у VIII-IX століттях. Ще в юності він вирішив зректися мирського життя і став спочатку послушником, а потім і ченцем у Студійському монастирі поруч із Константинополем. Він вів благочестивий спосіб життя, багато працював, мав лагідну вдачу, і за ці чесноти Тита зробили пресвітером. Коли почалися іконоборчі гоніння, преподобний твердо відстоював шанування православних ікон.

Від Бога Тит отримав дар чудотворення. Він дожив до глибокої старості і пішов із миром.

Свято 2 квітня за старим стилем - день пам'яті преподобних Іоанна, Сергія, Патрикія та інших.

Преподобному Титу моляться про зцілення від різних недуг і в сімейних потребах. Триває Великий піст 2024 року, тим, хто постить, у цей день належить сухоїдіння.

За народними повір'ями цей день слід провести у гарному настрої - тоді підуть усі проблеми. Торговцям частину заробленого потрібно пожертвувати на благодійність або віднести до церкви - тоді весь рік буде гарний прибуток.

Фото - із відкритих мереж

87 запитів за 0,138