Андрій Нєбитов: “Ці уламки не на фронті, де йдуть запеклі бої, вони тут, на спортивному майданчику, де грають діти” – привітання від «братського народу» з Новим роком! (фото+)

today 01.01.2023 query_builder 12:43 remove_red_eye 949 bookmarks Новини

Так підписав фото уламків збитого над Київщиною в новорічну ніч ворожого дрону очільник Поліції столичної області Андрій Нєбитов. Їх виявили на спортивному майданчику одного із населених пунктів області.

"Можна сказати і дешево, і без смаку! Справжній орко - style. І ці уламки не на фронті, де йдуть запеклі бої, вони тут, на спортивному майданчику, де грають діти. Це все, що потрібно знати про державу-терориста і її армію. Дякуємо підрозділам ППО ЗСУ за відмінний результат. Без вашої професійної роботи ранок був би недобрий", - йдеться у дописі Андрія Нєбитова.

Головний поліцейський області також закликав громадян, якщо вони бачать або чують повітряні об‘єкти, відразу повідомляти на спецлінію «102». У новорічну ніч поліція отримала понад 140 повідомлень про проліт ворожих дронів на Київщині. "У трьох районах області вже виявлено уламки шахідів. Поліцейські продовжують шукати залишки дронів та фіксувати воєнні злочини агресорів. Загалом же цієї ночі над Київщиною та столицею Силами ППО було успішно знищено 32 безпілотники", - повідомив Андрій Нєбитов. Крім того, він подякував громадянам за своєчасне сповіщення про повітряну небезпеку.

Фото - Поліція Київської області

87 запитів за 0,178