“Бідний” пайок не для бідних: суддя-переселенець обурився “бідністю” продуктового набору – і так буває

today 09.01.2023 query_builder 19:43 remove_red_eye 96 bookmarks Новини

Як повідомляє сайт "Патріоти України", цей шокуючий інцидент трапився у Броварах під Києвом. До відділення благодійного фонду звернувся чоловік, який пред'явив документи внутрішньо переміщеної особи з Донбасу. Як ВПО він отримав безкоштовний продуктовий набір, дитячі памперси та харчування. Однак через деякий час повернув допомогу, обурюючись його бідністю. Невдоволення чоловіка підтримала і його дружина.

Жінка, яка займається енергопрактиками із залучення багатства (!), заявила, що «їхня родина і діти такого не їдять», а після цього взагалі викликала на місце поліцію, заявивши правоохоронцям, що у фонді їм «зіпсували довідку». Волонтерка Марина, яка розповіла шокуючу історію, показала фото продуктів із набору, куди входили 2 кілограми борошна, по кілограму манки, рису та гречки, спагетті твердих сортів, шпроти, сардини, горошок, кукурудза, томатна паста зі свинини.

Поліція швидко приїхала на місце, і вже тоді з'ясувалося, що незадоволеним громадяном є суддя Донецького окружного адміністративного суду, який на посаді в суді отримував понад 150 000 гривень заробітної плати та має державні пільги. Ось такий неочікуваний поворот у справі про "бідний пайок" не для бідних.

Фото із сайту "Патріоти України"

87 запитів за 0,173