Чотири рекомендації, щоб був чудовий урожай цибулі

today 29.04.2022 query_builder 12:41 remove_red_eye 356 bookmarks Новини

Фермери не випадково отримують чудові врожаї цибулі, оскільки дотримуються певних правил для того, щоб цибуля швидко росла і була стійка до хвороб, пише TODAY.UA.

Завжди висаджуйте цибулю у добре прогріту землю. Цей овоч погано переносить зниження температури повітря. Обрізати «хвостики» у посівний цибулі не варто, оскільки так посівний матеріал буде більше схильний до грибкових захворювань і шкідників.

Перед посадкою замочіть цибулю у теплій воді на 5-6 годин, потім злийте воду та обробіть слабким розчином марганцівки або фунгіцидом. Промийте посівний матеріал чистою проточною водою, злегка просушіть і висадіть у ґрунт.

Висаджувати цибулю необхідно у теплий сонячний день, на грядках, де торік росли горох чи кабачки. Якщо не дотримуватися правил сівозміни, то отримати добрий урожай цибулі не вдасться.

Після посадки цибулі полийте грядку. Поливати слід регулярно, інакше цибуля виросте дрібною і буде дуже гіркою. У другій половині літа цибуля вимагає зменшення рясності поливу, оскільки може почати загнивати. У той же час, якщо погода посушлива, природні опади відсутні, то поливати грядку цибулі потрібно доти, поки кущики залишаються зеленими. Кілька разів за сезон бажано підгодувати цибулю комплексними добривами або розчином курячого посліду в пропорції 1:3.

Фотор - TODAY.UA

91 запитів за 0,184