Біг по колу, або кому під силу звільнити заручників «Дніпровського круга»?

today 12.03.2018 query_builder 23:25 remove_red_eye 1143 bookmarks Новини

12 березня Києво-Святошинська районна рада на засіданні позачергової сесії розглянула питання щодо захисту законних прав постраждалих від недобросовісних дій забудовника багатоквартирного будинку № 51 (корп. 6), по вул. Білогородській, що в Боярці. Йдеться про горезвісну компанію ДП «Дніпровський круг», через неправомірні дії якої, по суті без житла залишилися десятки осіб. Будівлі, в яких мешкали потерпілі, були знесені на підставі рішення Боярської міськради ще у 2007 році, натомість - на звільненій території нині височить багатоповерхівка.

Протягом 10 років «відселенці» не отримали ані обіцяного нового житла, ані компенсації. І на це є об’єктивні причини. Забудовника де-факто вже не існує сім років. Вирішити проблему за ці роки не спромоглася і Боярська міськрада, яка, до речі, десять років тому документально гарантувала відселенцям виконання обіцяного.

Заручниками цієї ситуації наразі стали й мешканці 192 квартир новобудови. Адже через конфліктність ситуації, ці квартири досі не введені в експлуатацію. Відтак їх власники позбавлені права на субсидію, оскільки не можуть отримати реєстрацію проживання. Від того страждає і якість комунальних послуг, більше того, за електроенергію жителі квартир, що не введені в експлуатацію, сплачують за комерційним тарифом.

З огляду на гостроту проблеми депутати ухвалили рішення, відповідно до якого Києво-Святошинська райдержадміністрація у стислі терміни має розробити програму щодо фінансування придбання нового житла для відселенців. Крім того, районні депутати звернулися до своїх колег у Боярській міській раді з проханням прискорити процес введення в експлуатацію шостого корпусу буд. 51, по вул. Білогородській.

З цього питання на сесії виступили представники громадськості, депутати райради Олена Бебешко, Владислав Данченко, депутат Боярської міської ради Олександр Борецький.

У свою чергу голова райради Вадим Гедульянов наголосив, що районна рада готова у найближчий час затвердити програму та, у разі введення шостого корпусу новобудови в експлуатацію, фінансувати або співфінансувати її виконання.

Уже цього тижня має відбутися перше засідання робочої групи, яка має підготувати проект програми.

Подивіться інші записи

У Білій Церкві горів балкон на 7 поверсі житлового будинку

today 21.05.2021 remove_red_eye 60

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Боярці, Бузовій, Бучі, Вишневому, Гатному, Гореничах, Горенці, Гостомелі, Гурівщині, Забір’ї, Дмитрівці, Забір’ї, Ірпені, Лісному, Лісниках, Личанці, Любимівці, Малютянці, Милій, Мрії, Княжичах, Крюківщині, Обухові, Немішаєвому, Святопетрівському, Софіївській та Петропавлівській Борщагівках, Петрушках, Тарасівці, Хотові, Чайках, Фастові, Юрівці (27.05)

today 27.05.2021 remove_red_eye 373

Автотроща з кількох машин на початку Варшавської траси – у Бучі, біля Епіцентру на Новому шосе

today 22.05.2021 remove_red_eye 371

У Білій Церкві під час пожежі врятовано чоловіка

today 10.05.2021 remove_red_eye 97

Правоохоронці затримали чоловіка, який вбив кохану з Петропавлівської Борщагівки

today 15.05.2021 remove_red_eye 3883

У Бучі школярка застрелила свого 16-річного товариша (є відео (знизу посилання))

today 10.06.2021 remove_red_eye 12589

92 запитів за 0,223