Як смакує солона кава?

today 16.05.2018 query_builder 05:34 remove_red_eye 1196 bookmarks Новини, Смачні місця

Це дещо неочікувано. Подібне відчуття викликає не лише смак солоної кави, а й сама концепція закладу з досить символічною назвою "Salt

Coffee". Таке ім'я кав'ярня отримала не лише завдяки присутності у кавовій карті солоного напою, а й завдяки оригінальному інтер'єру та багатофункціональності закладу.

По сусідству з затишною залою, усіяною маленькими столиками, які обрамлюють м'які стільці, знаходиться єдина в Боярці - соляна печера. Кажуть, що для її оздоблення знадобилося 10 тонн солі. А галогенератор створює в приміщенні особливий мікроклімат, подібний до соляних шахт.

Автори проекту зробили максимально комфортні умови для оздоровчого релаксу. Певної романтики додають соляні світильники та декорація у вигляді замку. І головне - "зодчі соляної кімнати" використовували виключно натуральні матеріали.

Сеанс "соляної терапії" триває 45 хвилин. Дихати сіллю рекомендують для підвищення імунітету, профілактики ГРВІ, для поліпшення сну та навіть при депресії. Такі сеанси можна відвідувати діткам вже від 2 років.

- Усім відомо, що раніше Боярка славилася як курортне містечко. І дуже хотілося б відродити цю славу. Тому й виникла ідея створити унікальну й корисну для здоров'я кав'ярню, яка, переконана, стане улюбленим місцем для проведення творчих зустрічей, сімейних свят, цікавих майстер-класів. Найближчим часом плануємо створити куточок боярських сувенірів, - розповідає співвласниця кав'ярні "Salt

Coffee" Тетяна. - Дуже хочеться, щоб наш заклад, який розпочав свою роботу лише місяць тому, став справжнім сімейним клубом та місцем корисного релаксу.

Цьому сприяє і місцезнаходження кав'ярні з соляною кімнатою, адже поруч - міський парк ім. Т.Г. Шевченка, який є однією із зелених окрас міста з курортною славою.

А з появою "Salt

Coffee" в Боярці з'явилося ще одне місце для сімейного дозвілля, яке неодмінно вподобають як боярчани, так і гості пристоличного містечка.

92 запитів за 0,217