Дмитро Козацький (Орест) після російського полону: “Я ніколи не хотів мати вигляду жертви”

today 11.10.2022 query_builder 11:14 remove_red_eye 81 bookmarks Новини

Журнал Vogue оприлюднив фотосесію звільненого з полону азовця Дмитра Козацького (Ореста). Завдяки йому світ дізнався, що відбувалося в лабіринтах "Азовсталі", як наші захисники виживали під ворожим вогнем та рятували життя інших.

Дмитро - пресофіцер полку "Азов", учасник оборони Маріуполя. Його світлини змусити світ звернути увагу на ситуацію на заводі та змусили діяти. Чотири нескінченні місяці був у російському полоні.

"...Але не впав духом – Козацький і далі розповідає світові правду. Цього разу він змінив роль і постав з іншого боку об’єктива. Авторами цього історичного знімання стали Костянтин і Влада Ліберови", - пише Vogue.ua.

«У перший день удома я пішов до барбершопу, підстригся і побрився. Я ніколи не хотів мати вигляду жертви". Ці слова кажуть про "Ореста" дуже багато. Його знімки стали символом незламності української нації, і якщо ви спитаєте нас сьогодні, хто зробив головне фото цієї війни, нашою відповіддю буде – він, Орест, – розповідає одеський фотограф Костянтин Ліберов.

Дмитру Козацькому лише 26 років, він народився на Житомирщині, друзі й рідні називають його невиправним романтиком і великим патріотом України. У 18 років покинув навчання в польському виші і поїхав на Майдан. Після Революції Гідності, з 2014 року захищає Україну – спершу вступив до лав Національної Гвардії України, а потім приєднався до полку "Азов".

Фото: @libkos, Vogue.ua

92 запитів за 0,170