Дзеркальна дата: що це таке?

today 11.11.2021 query_builder 12:06 remove_red_eye 539 bookmarks Новини

Астрологи та нумерологи вважають 11.11 особливою датою з особливою енергетикою, унікальним днем, коли можна змінити своє життя, інформує ТСН.ua.

У східних культурах дзеркальні дати вважаються днями магії та доленосних подій. Там вважають, що в цей день відкриваються ворота долі і абсолютно кожна людина отримує шанс досягти успіхів у будь-якій сфері, будь то кар'єра, родина, кохання, статки.

11 листопада буде добрим днем для роботи як інтелектуальної, так і фізичної, а також для нових знайомств.

Цей день енергетично потужний та творчий. Однак у дзеркальну дату 11.11 людей можуть спіткати старі проблеми, нагадати про себе давні помилки, через це не можна давати порожніх обіцянок і нічого упускати. Слід присвятити час тим, кого любите та поважаєте.

11 листопада треба пробачити всім кривдникам і відпустити погані думки про них, позбавитися душевних мук. Не гнівіть всесвіт негативними думками. Відмовтеся від прочитання негативних новин. Оточіть себе світлою атмосферою, в якій не виявиться місця нічому злому.

Варто звернути увагу на свої сни. У дзеркальну дату добре робити великі покупки, укладати угоди. Це зручний день для інвестицій, адже сильна кармічна складова дати. Ви притягуєте те, що сієте, що транслюєте у світ.

Цього дня слід доброзичливо чинити з будь-якою людиною. Слідкуйте за словами і навіть за думками, щоб не накликати неприємностей на свою голову. Допомога бідним здатна залучити фінансовий успіх, тому сміливо займайтеся благодійністю.

А коли стрілки годинника вкажуть 11:11, вимовте своє найзаповітніше бажання.

Сьогодні слід дбати і про себе. Спорт, салон краси, сауна, масаж – все це підвищить якість вашого життя та подарує енергію. Цього дня важливо позбутися не лише шкідливих звичок, а й старих та поламаних речей. Так що прибирання вам допоможе. А там і позитивне мислення, як то кажуть, підтягнеться.

11 листопада категорично не можна зловтішатися, обговорювати інших, пригадувати старі образи. Цього не варто робити і будь-якого іншого дня. Але дзеркальна дата здатна "відбивати" ваші емоції та спрямовувати їх на вас. Не сваріться з оточенням і не вплутуйте в конфлікти.

Також у дзеркальну дату не можна лінуватися. Всесвіт карає не лише за слова та за вчинки, а й за бездіяльність. Хоча б маленький крок у бік змін на краще все ж таки варто зробити саме сьогодні.

Спонтанні покупки – не найкраще заняття на дзеркальну дату. Незабаром виявиться, що ця річ вам була зовсім не потрібна. Або вона виявиться зіпсованою. Тож краще притримайте свої гроші.

Не лайте себе за промахи та помилки. Найкраще подумайте, як їх виправити.

Дуже добре 11 листопада загадувати бажання, дивлячись на полум'я свічки, що горить. Щоб підсилити ефект, колір свічки має бути червоним або зеленим.

У дзеркальні дні дуже добре вписуються різні ритуали. Наприклад, можна провести найпростіший ритуал із монетами. Вам необхідно взяти пару-трійку монет, загорнути їх у банкноту і покласти в горщик із землею, де росте квітка чи інша рослина. Зробити це слід вранці. Увечері того ж дня банкноту та монети потрібно дістати та прочитати змову ще раз, після чого витратити гроші, не прибираючи їх у гаманець.

Фото - ТСН.ua

92 запитів за 0,209