Волонтерка з Фастівського району здобула Гран-прі міжнародного конкурсу (є відео-ролик (емоції – на розрив))

today 09.05.2022 query_builder 15:53 remove_red_eye 142 bookmarks Новини

Фастівчанка Софія Глушньова перемогла в міжнародному патріотичному дистанційному конкурсі «Україна - нескорена країна!» у номінації аудіо-візуальне мистецтво у категорії професіонали. Її кліп на кавер-версію пісні «У мене немає дому» гурту «Один в каное» журі визнало найкращим. Відео-ролик демонструє наслідки війни в Україні, інформує ФастівNews.City.

«Ключове завдання кожного українця - допомагати країні. Кожен на своєму місці робить те, що він уміє, для наближення перемоги. Саме тому моя творча особистість не змогла залишитися осторонь важливого питання - біженців та вимушених переселенців. Мене надихнули тисячі болючих історій людей, які залишили рідні домівки. Відображення тих людських емоцій я почула в музичній композиції «У мене немає дому» гурту «Один в каное», на яку вирішила зробити кавер-версію. Прониклива музика і слова одразу народили в моїй уяві фотофрагменти, які переросли в подальшому у кліп. Головне, що хотілось передати в творчому проєкті, це ті емоції, які пережили сотні тисяч українців. В процесі підготовки ми зрозуміли, що потрібна масштабна картинка, у якій можливо передати реальність і справжні людські емоції», - розповідає Софія Глушньова.

Концепцію кліпу розробила сама Софія. Реалізація проходила у два етапи. Першою частиною став пошук та розробка образно-візуального рішення. Потім були зйомки та монтаж. Від початку дівчині допомагав фастівчанин Віталій Філіпов.

«Саме Віталій допоміг мені у створенні такої яскравої картинки в кліпі. А моя подруга і одногрупниця Дарина Пригоцька дистанційно (по відеозв’язку) була режисером знімального майданчику в день зйомки. Над створенням відмінного звучання працював Дмитро Гречін», - повідала переможниця конкурсу.

Софія вирішила брати участь у конкурсі, щоб засвідчити своє ставлення до нинішньої ситуації в Україні. «Перемога в цьому конкурсі не викликала в мене відчуття шаленої радості. Моєю метою було донести ту біль, яку переживає кожен українець в ці непрості часи. А найбільшою перемогою для мене буде перемога України!», - ділиться емоціями дівчина.

До слова, з перших днів повномасштабної війни Софія працює волонтером у волонтерському центрі, який організувала Тетяна Самойленко у приміщенні «Поліфасту». Вона відповідає за забезпечення наших захисників харчуванням.

Раніше Софія серйозно займалася вокалом. Співала в ансамблі «Лілея» під керівництвом Лілії Максюк. «Неабиякий внесок в мій творчий розвиток зробила і викладач фастівської музичної школи Інна Бондаренко», - каже фастівчанка.

Зазначимо, міжнародний патріотичний дистанційний конкурс учнівської та студентської творчої молоді та дорослих виконавців «Україна - нескорена країна!" організував телепроєкт «Зіркафест» за підтримки ГО «Об'єднання творчих ініціатив».

">

Фото - ФастівNews.City

92 запитів за 0,171