Гарбузовий десерт панна котта. Готуємо вдома, як у ресторані

today 26.07.2020 query_builder 08:40 remove_red_eye 150 bookmarks Новини, Смачні місця, Улюблені рецепти

Шеф-кухар ресторану "Рибачок" пропонує нашим читачам приготувати смачний гарбузовий десерт панна котта. До речі, його батьківщиною вважається Італія. Та смак гарбуза додає десерту українських ноток.

Тож для приготування нам знадобляться: 250 г гарбуза (без корки і насіння), столових ложок цукру, 350 мл натурального йогурту, 1,5 столової ложки желатину в порошку, ванільний цукор за смаком, 50 мл води.

Спочатку чистимо і нарізаємо кубиками очищений гарбуз, додаємо цукор (2 ст. ложки) і заливаємо водою. Відварюємо, щоб гарбуз став м'яким, а вода випарилася. За допомогою блендера перетворюємо гарбуз в однорідне пюре.

Для гарбузового слою знадобиться пів ст. ложки желатину, його слід залити 1 ст. ложкою холодної води та поставити на водяну баню і нагріти до розчинення. Рідкий желатин слід влити в гарбузове пюре і одразу перемішати. Фужери чи стакани наполовину заповніть гарбузовим пюре та поставне щонайменше на годину до холодильника.

Для приготування слою з йогурту необхідно залити 1 ст. ложку желатину 2 столовими ложками холодної води. Розмішайте та підігрійте на водяній бані до рідкого стану. В чашу блендера налийте йогурт, додайте цукор за смаком та збийте блендером. Потім додайте теплий желатин і знову перемішайте. Важливо, щоб йогурт для гарбузової панна котти був теплим. До фужерів із застиглим гарбузовим пюре слід вилити йогурт із желатином та знову поставити їх у холодильник до застигання. Гарбузова панна котта готова!

Смачного!

93 запитів за 0,299