Гороскоп на 2021 рік

today 29.12.2020 query_builder 16:13 remove_red_eye 591 bookmarks Новини, Таємні знання

Рік Meталевого Бика, який розпочне правити вже 12 лютого, - це найліпший час для "трудових подвигів". Зірки сприятимуть трудоголикам, які намагаються досягнути кар'єрного зростання, багато часу присвячують роботі. Настав час орати, і врожай порадує вас.

ОВЕН

2021 рік принесе приплив енергії, ви бажатимете всього і одразу. Вас дуже дратуватиме, якщо хтось поруч не встигає за вами. І тут важливо намітити цілі й спокійно та врівноважено досягати їх, не псуючи відносини з оточуючими людьми, а в кінці року накопичені Овнами зв'язки стануть у нагоді.

Головна проблема Овнів - нестриманість та негативні емоції. Те, що можна було б зробити досить легко і спокійно, притримавши свій норов, буде зробити значно важче через непотрібну емоційність. Це стосується як робочих питань, так і побутових. Хоча цього року вперті, цілеспрямовані Овни мають всі шанси досягти значних успіхів у професійній діяльності. Однак лише в тому випадку, коли зможуть знайти компроміси з колегами, не настроюватимуть їх проти себе.

ТЕЛЕЦЬ

Тельцям у цьому році слід бути гнучкими, тримати ніс за вітром. А ось надмірна впевненість у собі, небажання слухати інших, прагнення пливти проти течії можуть зіграти злий жарт із представниками цього знака.

Справа в тому, що рік Металевого Бика "колегам по цеху" обіцяє чимало хороших моментів. Однак усі сприятливі шанси Тельці можуть зруйнувати виключно з власної вини. Тому вже у січні слід ловити удачу і уважно дотримуватися "напрямку вітру".

У 2021 році, можливо, доведеться зробити крок назад і, так би мовити, щось переграти, змінити у своєму житті. Й хоча це нелегко буде зробити, але саме це відкриє для вас абсолютно дивовижні горизонти. Тому забутьте про свою впертість і проявіть максимальну гнучкість у цьому році.

БЛИЗНЮКИ

Загалом рік Металевого Бика обіцяє бути досить вдалим для Близнюків. Вони відчують підйом, їм усміхнеться удача в бізнесі. На роботі особливих проблем не виникатиме.

Але немало представників цього знака потраплять у вир любовних стосунків. І тут можливі будь-які непередбачувані ситуації. Можливі моменти, коли Близнюки будуть на сьомому небі від щастя, але будуть і миті відчаю.

Близнюкам досить важко вирішувати особисті проблеми, у цьому році їм доведеться шукати мудрі, а не раціональні, рішення. За потреби варто заглибитися у себе, побути на самоті, ретельно зважити всі за і проти, не варто поспішати з ухваленням доленосних рішень.

Аналізуючи ситуацію, ви знайдете цікаві ідеї та шляхи їх втілення в життя.

РАК

Перечекати на узбіччі - це, мабуть, головна порада в рік Металевого Бика для Раків. 2021 рік далеко не найгірший, але це той випадок, коли краще залишатися спостерігачем, а не бути учасником процесу, бо ви можете своїми діями лише погіршити становище.

Раки звикли все брати на себе, вони завжди про когось турбуються, допомагають. Але цього року вони мають максимально звільнитися від проблем і турбот оточуючих - і тобі вони помітять нові можливості, які готові увірватися в їхнє життя.

Обмежуючи свою активність, ви уникнете негативу і проблем й зрозумієте, які сфери життя не потребують вашої суєти і пильної уваги.

Загалом, спостерігайте, пливіть за течією, бережіть сили на майбутнє. Цей рік - не час радикальних змін і великих звершень.

ЛЕВ

Бик ставиться до Лева досить прохолодно, а тому доведеться оплачувати рахунки, не закриті в попередні роки. Проблеми виникатимуть як в бізнесі, так і в особистому житті.

Леви у 2021 році змушені будуть подивитися на життя по-новому. У них виникне бажання багато чого змінити. Але зміни слід починати з себе. І бути дуже принциповим, рішучим і послідовним у цьому питанні.

Не починайте бізнес, поки не відчуєте на всі 100 відсотків упевненість, що це те, що вам потрібно. Тим більше, що Металевий Бик зажадає іноді дуже радикальних рішень. А таких без віри в "світле майбутнє" краще не ухвалювати.

ДІВА

Діви - щасливчики цього року, яким взагалі нема про що турбуватися в рік Бика. Дів чекає прекрасний час, коли старі проблеми повільно вирішуватимуться, а нові ще не виникатимуть. Скористайтеся моментом, швидко долайте старе, плануйте щось нове і цікаве, подбайте про себе. Фортуна усміхається вам.

Єдине попередження - не чіпляйтеся за старе і віджите. Це рік, коли слід збирати врожай, розчищати ґрунт і готувати його до нових посівів. Тому відпочивати на лаврах не варто. Бик не любить лінивих - й може покарати.

ТЕРЕЗИ

Збудувати хатинку, посадити дерево, підняти сина чи доньку - це цілком реальний план на 2021 рік. Для них рік Бика буде дуже вдалим, який дозволить задуматися не тільки про справи поточні, але і про глобальні особистісні цілі.

Деякі ментальні блоки в цьому році будуть зняті, багато Терезів зможуть подивитися на все по-справжньому, побачити реальну картину того, що відбувається в їхньому житті. Так що варто чекати одкровень.

Астрологічні аспекти 2021 року зіграють вам на руку. І якщо багатьом іншим знакам зодіаку Металевий Бик не рекомендує кардинально змінювати життя, то Терезам він дає повний карт-бланш. Головне, щоб це не були спонтанні зміни, щоб Терези позбулися чогось, що заважає їх життю, тягне з них енергію.

СКОРПІОН

Металевий Бик принесе нестабільність Скорпіонам. Але це буде не ряд вічних проблем, а час злетів та падінь. Щоб добре почуватися Скорпіонам варто під час зльотів прораховувати свою поведінку, відкладати певні кошти, щоб у моменти падінь мати запасний аеродром.

Головні проблеми можливі у фінансових питаннях. Металевий Бик жадає, щоб Скорпіони стали більш розсудливими і витрачали зароблене мудро. Намагайтеся робити заощадження в хороші періоди, не виходити за рамки бюджету, навіть якщо ви дійсно хочете щось купити.

Гроші в цьому році добре витрачати тільки на зміцнення і поліпшення того, що є зараз: ремонт, переїзд. До речі, можливе поповнення в родині - і тому ті невеликі прибутки, які очікуються в цьому році, підуть на закриття цієї "статті витрат".

СТРІЛЕЦЬ

Юпітер, покровитель Стрільця, принесе свіжий вітер у життя цього знака, наповнить їх енергією, новими цілями, новими бажаннями. Але Стрільцю слід вибрати правильну стратегію.

Головний секрет успіху цього року - самообмеження. Здавалося б, справжнє покарання для "зіркових кентаврів", але стримувати себе, навчитися діяти мудро просто необхідно.

Якими чудовими не були б перспективи для вас у майбутньому (а їх буде багато), уповільнюйтеся, залишайте собі час на роздуми, прораховуйте наслідки. Тримайте свої емоції, свої дії, свої імпульси під контролем, і це зіграє вам на руку. Це саме той випадок, коли "тихіше їдете, далі будете".

КОЗЕРІГ

Весь минулий рік Юпітер був у знаку Козерога, і багато хто з представників цього знака продовжуватиме проєкти, якими Козероги займалися раніше. Найголовніше - чітко і чесно визначити для себе, куди ви йдете. Головне, не варто на когось покладатися, вибирайте стратегію, яка буде залежати тільки від вас.

Рік буде непростим, але не критичним. Усі події відбуватимуться не просто так. По суті, це іспит, результати якого допоможуть досягнути нових вершин.

Головними темами року будуть питання кар'єри та охорони здоров'я. І вони будуть взаємопов'язані. Ви повинні боротися за місце під сонцем, шлях не буде легким, але нагорода в підсумку вас вразить. Але стрес, перевантаження, конфлікти можуть не найкращим чином вплинути на ваше самопочуття. Тому багато працюючи, не забувайте підтримувати хорошу фізичну форму.

ВОДОЛІЙ

2021 рік обіцяє бути надзвичайно важливим для багатьох Водоліїв. У цьому астрологічному знаку перебуватимуть Юпітер і Сатурн, які задаватимуть тон усім подіям.

Юпітер - планета удачі, покровитель нових можливостей, подорожей, починань - підштовхне Водоліїв до нових звершень.

Сатурн, "великий кармічний учитель", буде тримати палець на пульсі і запропонує вирішити спочатку старі питання, перш ніж приступити до чогось нового.

Щоб вийти на фінішну пряму року в плюс, Водоліям потрібно буде проявити велику мудрість і практичність. Слід приділити багато уваги своєму здоров'ю і фізичному стану. По-друге, вам доведеться переоцінити свої дії і зробити "роботу над помилками". По-третє, важливо буде з'ясувати стосунки з багатьма людьми, з якими можуть погіршитися відносини. Загалом, вам доведеться багато вчитися, наполегливо трудитися, щоб досягти нових висот.

РИБИ

У цьому році Рибам слід надати перевагу родині. У бізнесі серйозних проривів не буде, а поточні робочі та фінансові питання будуть вирішені, хоча певні складнощі у рік Бика виникатимуть.

Але, присвятивши час сім'ї, представники цього знака отримають таку віддачу, що довго заряджатиме їх енергією.

Намагайтеся присвятити весь вільний час домашнім справам, спілкуванню з дітьми і близькими родичами, згадайте сімейні традиції, відродіть їх. А ще буде добре відправитися в якусь подорож родиною. Саме підтримуючи свою родину, ви знайдете гармонію і силу.

87 запитів за 0,166