Гороскоп на 27 лютого – 5 березня для всіх знаків Зодіаку

today 27.02.2023 query_builder 10:10 remove_red_eye 248 bookmarks Новини

ОВЕН

У Овнів цікавий тиждень. Інші люди можуть вважати вас оригінальним і трохи дивовижним, що не дуже добре вплине на робочі взаємини та ділове партнерство. Певна неуважність і забудькуватість не сприяють швидкому розвитку поточних процесів, тому якщо вже і злитися на когось, то тільки на себе. До вихідних обставини поліпшаться, енергії додасться, і життя увійде у звичне русло.

ТЕЛЕЦЬ

Тельцям протягом тижня щаститиме на людей, можливі несподівані приємні зустрічі та пропозиції. Використовуйте кожен шанс, шукайте можливості та ресурси для реалізації намічених планів. Певні бажання виконуються самі собою, без особливих зусиль і це може дещо розслабити. А цього не варто допускати — саме зараз для вас дуже ефективний період, талан на вашому боці і потрібно користуватися цим. Водночас слід контролювати себе у фінансових витратах.

БЛИЗНЯТА

У Близнюків може виникнути певна тривожність, страх того, що кудись не встигнете, пропустите щось важливе. Все це разом штовхає вас на нелогічні вчинки, одночасно роблячи надмірно довірливими та балакучими. Для того, щоб привести думки до ладу, спробуйте абстрагуватися від того, що відбувається навколо, відключіть телефон і побудьте на самоті. Не слід розпорошуватися по всіх напрямках, виберіть один, найважливіший, – і дуже скоро результат перевершить усі ваші очікування.

РАК

Ракам тиждень принесе психологічний спокій і сімейну ідилію, однак до вихідних можуть з'явитися підозри та сумніви в тому, що ви робите і з ким перебуваєте у взаєминах. Будні – сприятливі, ви багато встигнете і, можливо, через втому можуть піднятися з підсвідомості дитячі страхи. У вихідні може виникнути грандіозний скандал, застілля закінчиться сваркою, а романтичне побачення – сльозами. Тому, у суботу-неділю дозвольте собі перечекати неприємності вдома під теплим пледом, із чаєм та книжкою.

ЛЕВ

Для Левів це тиждень формування умов для розкриття особистості, творчої діяльності, романтики та встановлення дружніх контактів. Обставини складуться потрібним чином для того, щоб зробити важливі кроки у професійній сфері та просунутися вгору кар'єрними сходами. Від вас можуть вимагати негайних відповідей та швидких рішень, проте, не поспішайте, покладайтеся на власну інтуїцію – вона допоможе вам визначити, що зараз головне.

ДІВА

Безглузда критика начальства, нетерплячість оточення часом відволікатимуть Дів від важливих справ. Намагайтеся стати трохи чуйнішими, чутливішими. Протягом тижня люди схильні трохи перебільшувати, що створює не дуже комфортні умови для роботи, але вам до снаги навести лад та організувати ефективну роботу людей. Ділові партнери та колеги допоможуть вам краще оцінити себе, додаючи впевненості у власних силах та підвищуючи самооцінку.

ТЕРЕЗИ

У Терезів веселий та енергійний тиждень, який може стати поворотним або, принаймні, запам'ятається надовго. Якщо вас ніхто і нікуди не квапить і не навантажує додатковими обов'язками, присвятіть час своєму хобі. Все незвичайне, неординарне буде особливо привабливим, а звичні обов'язки, навпаки, будуть у тягар. Представники протилежної статі обдарують вас увагою та компліментами. Можливо, хтось зустріне свою другу половинку.

СКОРПІОН

Цього тижня все крутиться навколо вас, і ви задаєте тон тому, що відбувається. Заражаючи оточення своїм ентузіазмом і змушуючи бачити перспективи і вигоду, ви легко стаєте лідером і, можливо, після цього буде офіційне підвищення на посаді. Прекрасний час для любовних пристрастей та романтичних знайомств, публічних виступів, що значно підвищить вашу самооцінку. Також обставини підштовхнуть вас трохи змінити своє буденне життя.

СТРІЛЕЦЬ

У Стрільців інтуїтивне сприйняття світу буде загострене, а сни можуть виявитися пророчими. Ви зможете знайти взаєморозуміння з будь-яким співрозмовником та з будь-яких питань, роблячи тиждень не тільки зручним для залагодження старих конфліктів, але й підвищуючи шанси успішно уникнути нових. Вам буде легше підбирати прості слова для пояснення найскладніших речей. Особливо в розмовах із протилежною статтю. На жаль, позитив і гарний настрій можуть доходити навіть до небезпечної легковажності.

КОЗОРІГ

Вам доведеться зосередитись на досягненні матеріального добробуту. Несподівано може виникнути необхідність виступити на конференції, виголосити важливу промову на нараді, але це відкриє нові можливості. До п'ятниці плавно переходьте від робочих питань до особистих, а близькі та рідні люди допоможуть побачити красу навколишнього світу. Також пам'ятайте, що зараз краще накопичувати, ніж вкладати, і запасати, ніж витрачати.

ВОДОЛІЙ

Водолії опиняться у владі правил та звичок, що дозволяє створити необхідну базу. Близькі та рідні люди помітять зміни. Ви раптом знайдете здатність отримувати задоволення від найпростіших речей. Вже від наступного тижня зміни увірвуться у ваше життя потужним потоком, що вимагатиме швидкого реагування. Думки, які у вас з'являються, поки тримайте у секреті від оточення – ще не час робити їх надбанням громадськості. Трохи відпочиньте, оскільки найближчими місяцями часу на це дуже не вистачатиме.

РИБИ

Риби зазнають неймовірно сильних почуттів, а можливо, несподівано закохаються або кардинально змінять ставлення до партнера. Гнів і натхнення, пристрасть і ревнощі, раптові сльози та напади нервового сміху – це те, що викликатимуть у вас представники протилежної статі, чоловік чи дружина. Стежте за рівновагою, приділіть увагу власному здоров'ю. Зараз у всьому важливий лад: у голові, на роботі, у господарстві та найголовніше, у особистих взаєминах. Оскільки велика ймовірність, що безневинний жарт може призвести до скандалу.

Фото з відкритих джерел

87 запитів за 0,190