І соняхи проростуть крізь обпалений танк. У Великій Димерці вже другий сезон поспіль рашистську техніку обсаджують квітами та капустою (+відео (знизу під текстом)))

today 11.05.2023 query_builder 18:28 remove_red_eye 187 bookmarks Новини

У Великій Димерці багатодітна родина вже вдруге засадила город довкола розбитого російського танка. Російський брухт поки не забрали з городу. Тож і цього року біля танка планують посадити капусту. Саме світлина з обпаленим танком, усіяним молодими качанами капусти, тогоріч стала вірусною.

А ще цього сезону господині вирішили обсіяти обпалену ворожу техніку соняшниками та квітами. "Розбитий російський танк на своєму городі - родина Семиногів побачила, коли повернулася додому після деокупації села. Тоді вони не дочекалися, коли його нарешті приберуть і засадили город", - пише ТСН.

Наразі волонтери запропонували розмалювати деталі танка, продати їх на аукціоні, а кошти віддати на ЗСУ. Самій же багатодітній родині, яка отримала на городі трофейний танк, а натомість окупанти залишили руїни замість їхнього будинку, знайти кошти на відбудову допомагає Національний художній музей. Останній закликав митців надати свої роботи для аукціону, щоби назбирати кошти на будівельні матеріали. Так для родини Семиногів вдалося залучити 260 тисяч гривень. Тож вже звели нові стіни. Зараз головним лишається питання, - де взяти кошти на дах.

А ось танк з городу родини мають забрати цієї осені, після збору урожаю. Хотіли ще навесні, але вже було поорано. Тож уже цього літа крізь опалений метал проростуть соняхи, мов символізуючи омріяну перемогу українського народу.

(На відео ТСН нижче сюжет про Велику Димерку після невеличкої реклами)

" rel="noopener" target="_blank">

Журнал Київщини "Корисний формат. Нове передмістя"

Фото та відео - ТСН

87 запитів за 0,179