Імплантація – здорова усмішка у будь-якому віці!

today 11.11.2020 query_builder 19:53 remove_red_eye 351 bookmarks Здоров'я

Цікава розмова з лікарем-стоматологом

Часи, коли імплантацію могли собі дозволити лише найзаможніші, давно позаду. Зараз на будь-який гаманець є достойне рішення. Саме про це говорили з Іваном Набоком, головним лікарем та співвласником мережі стоматологічних клінік "ТриDent".

Поговоримо, в яких випадках імплантація необхідна та які рішення зараз найпопулярніші.

- Скажіть, чи можна жити без зуба? Якщо це не дуже помітно та естетично людину не турбує?

- Звісно, жити можна, але я завжди розповідаю своїм пацієнтам про наслідки. Рішення приймають лише вони.

Якщо ви втратили зуб порушується цілісність зубного ряду та співвідношення зубів. З часом відбувається зміщення: дотичні зуби нахиляються в бік дефекту, а антагоністи (зуби протилежної щелепи) - вперед. Звичайно, перший час людина не помічатиме дискомфорту.

Але з часом це може призвести до проблем, пов'язаних з висково-нижньочелюстним суглобом. Проблему слід вирішувати вчасно, бажано не пізніше 6 місяців після втрати зуба. Якщо зуб втрачено давно - процедура буде більш складною. Але відновити можна майже все. Це звична ситуація, багато хто звертається через рік та більше.

- Видаляти та ставити імплант може один і той самий лікар?

- Так, навіть зазначу, що бажано, аби це робив один і той самий лікар. Адже видалення під імплантацію має свої особливості.

- Я знаю, що Ваша клініка пропонує найконкурентніші ціни в передмісті та Києві. Чому так сталось?

- Cтоматологічні клініки "ТриDent" - це мережа, а це дає нам можливість укладати договори на матеріали на пряму з заводами (виробниками) імплантів. Усіх потрібних спеціалістів для проведення будь-яких операцій маємо в штаті, не залучаємо спеціалістів із інших компаній. Робимо всі роботи силами нашої команди. Це також впливає на вартість робіт. Ми пропонуємо три різних за ціною рішення: імплант за 4 900 грн - торгової марки "Bauer`s", за 6 500 грн - "Osstem" та найдорожче рішення - імплант вартістю 9 500 грн ("Megagen AnyRidge"). Усі ці рішення сучасні та якісні. Про всі нюанси я особисто розповідаю кожному пацієнту на першій консультації.

- Що робити людині, якщо вона має фобії та боїться лікувати зуби?

- Це дуже часта проблема. Особливо старшого покоління. Для таких пацієнтів хочу сказати: "Вихід є!" Це - "медикаментозний сон". Ви спите, а ми лікуємо вас. Ніяких проблем. Хочу розвіяти міф, що медикаментозна седація шкідлива. Це не так, вона легко переноситься, за пів години після процедур ви вже зможете рушати додому.

- Який зараз у світі процент успішного приживлення імплантів?

- Цифри дуже радують - це близько 98-99%. Хоча ще 10 років тому вони були не вищі 85%. Виробники імплантів дуже просунутись за цей час, технології не стоять на місці.

- Чи великий досвід особисто Ваш? Розкажіть детальніше.

- У нас на сайті є конкретні цифри, які говорять самі за себе. Можемо їх просто продублювати. Я особисто за 15 років медичної практики видалив більше 10 000 зубів, у тому числі й атипові видалення, та встановив більше 8 000 імплантів. У тому числі й одномоментна імплантація (видалення та встановлення імпланта).

- Як людині дізнатись більше про здоров'я своїх зубів? Вирішити чи потрібне видалення зуба та який саме імплант обрати?

- Це може розповісти лише досвідчений лікар. Просто завітайте до однієї з наших клінік на безкоштовну консультацію. Познайомимось особисто та розглянемо кожен випадок окремо.

Наші контакти:

https://implant.tri-dent.com.ua

(068) 974-03-03

Адреси:

с. Крюківщина, вул. Щастя, 1

м. Боярка, вул. Білогородська, 19а

м. Київ, Дарницький бульвар, 8

Усім читачам журналу "Нове Передмістя" даруємо

знижку 5%

на стоматологічні послуги. Просто скажіть адміністратору, що бачили цю статтю. До зустрічі на консультації!

call Телефон

(068) 974-03-03

place Адреса

м. Боярка, вул. Білогородська, 19а

open_in_new Сайт

https://implant.tri-dent.com.ua/

Перейти на сайт

92 запитів за 0,296