Медичний центр «Verona»

today 08.11.2018 query_builder 19:13 remove_red_eye 562 bookmarks Здоров'я

Медичний центр «Verona» - це багатофункціональний медичний заклад, який надає широкий спектр лікувально-діагностичних послуг. В МЦ «Verona» в ЖК «Софія» (Київ) консультації та лікування ведуть виключно професіонали своєї справи. Наша команда складається з професорів, докторів і кандидатів медичних наук, лікарів вищої категорії, що дозволяє нам бути кращими у своїй справі.

У нашому медичному центрі, Ви зможете отримати висококваліфіковану допомогу гінеколога вищої категорії, онкогінеколога, хірурга. При необхідності здати аналізи. Всі види гінекологічних маніпуляцій (планування та ведення вагітності, лікування захворювань шийки матки, лікування гормональних порушень і статевих інфекцій у жінок, індивідуальний підбір методів контрацепції, тощо).

Також у нашому центрі використовується найсучасніший апарат УЗД, який дозволяє побачити найменші структурні зміни в органах і системах організму. Сама процедура проходить швидко і безпечно. УЗД не має ніяких протипоказань, як у дорослих, так і у дітей. У медичному центрі «Verona» проводяться всі види УЗД.

Крім того працює кабінет косметології та масажу.

Найближчим часом планується розширення послуг такими лікарями як: сімейний лікар, педіатр, дерматовенеролог, дитячий гінеколог.

Запишіться на прийом і отримаєте якісну діагностику та професійну консультацію лікаря.

с.Софіївська Борщагівка, ЖК «Софія» вул.І.Франка 6, тел.068-501-88-33

call Телефон

068-501-88-33

place Адреса

с.Софіївська Борщагівка, ЖК «Софія», вул.І.Франка, 6

open_in_new Сайт

http://www.verona-clinic.com.ua

Перейти на сайт

92 запитів за 0,227