Київ був і залишається метою агресора – Кличко

today 19.04.2022 query_builder 07:50 remove_red_eye 296 bookmarks Новини

Наразі в Києві перебуває вже 2 млн 120 тис. людей: багато киян, які виїжджали, вже повернулися в місто. Проте, якщо у вас є можливість перебувати в більш безпечному місці, – зачекайте з поверненням.

Про це повідомив міський голова Віталій Кличко, інформує «Великий Київ».

“Спираючись на дані військових, на останні події, ми не виключаємо, що Київ – під подальшою загрозою ракетних ударів”, – підкреслив мер.

Очільник міста нагадав, що у Дарницькому районі днями були вибухи, в Броварах теж був ракетний обстріл.

“Так, наші протиповітряні сили працюють добре. Але, потрапляння є. І тому гарантувати безпеку в місті ми не можемо, бо Київ був і залишається метою агресора”, – додав Кличко.

Влада міста робить все можливе, аби люди могли отримати необхідні сервіси та послуги. Зокрема, в столиці подовжили роботу метрополітену. Тепер він працює з 6:30 до 20:00. Скорочено інтервали між поїздами метро.

Громадський транспорт, на жаль, працює поки в обмеженому режимі, нагадав міський голова. Не через всі мости в місті зараз можна переїхати. Також залишається чимало блокпостів, які необхідні для оборони і безпеки в місті. І це теж ускладнює пересування столицею.

Ще діє комендантська година. Є немало інших реалій воєнного стану, що перешкоджають поверненню до звичного життя.

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний також заявив, що ЗСУ хоча й ліквідували безпосередню загрозу для столиці, але залишається небезпека бомбових і ракетних ударів.

Фото - «Великий Київ»

91 запитів за 0,179