Куди поїхати в неділю?

today 13.07.2018 query_builder 12:30 remove_red_eye 469 bookmarks Вікенд

У неділю варто випробувати себе на спортивних заходах. Наприклад, разом з друзями взяти участь у забігу босоніж, який стартує о 10 год. у Національному парку "Межигір'я" (с. Нові Петрівці, вул. І. Франка,19). Бігти доведеться по траві гольф-полів, що, без сумніву, приємно і безпечно. Дистанції три - 3,2, 6 та 8,7 км. Вибирати вам. За участь у змаганнях доведеться сплатити 350 грн.

А ось дівчатам, які захочуть взяти участь у велопробігу KyivCycleChic 2018, платити нічого не треба. Головне о 15 год. бути біля Національної опери України (Київ, вул. Володимирська, 50).

CycleChic - це велосипедний рух, що пропагує вільний одяг,а не велоекіпіровку, адже так приємніше й зручніше подорожувати містом. Тому учасниці велопробігу можуть одягати що завгодно, адже після велопрогулянки на 5 або 10 км всіх їх чекають на пікнічок біля Пейзажної алеї.

Любителі фотографії можуть завітати до Національного музею ім. Т.Г. Шевченка (Київ, бульвар Шевченка, 12), де проходить міжнародна виставка робіт семи фотографів з різних країн світу "People. Places. Processes". Фотомитці намагаються показати найбільш гострі проблеми сьогодення: дискримінацію, корупцію, соціальну несправедливість, бідність.

І наостанок приємна новина для прибічників гумору - вас запрошує Sky Family Park (Київ, бульвар Ватутіна, 2) на виступ кращих команд "Ліги гумору": "Ніколь Кідман", "Стояновка", "Ветерани космічних військ". А ще тут відбудуться майстер-класи щодо догляду за обличчям і тілом, чимало розваг для малюків.

92 запитів за 0,260