Леонід Биков – Людина-епоха

today 12.12.2021 query_builder 12:54 remove_red_eye 369 bookmarks Історичні паралелі, Новини

12 грудня 93 роки тому на Донеччині народився Леонід Биков. За життя він здобув слави не лише видатного актора, а й щирої та чуйної Людини. Його кіногерої швидко отримували всенародну любов. Та й хіба могло бути інакше... Його життя було яскравим та трагічним водночас.

Життєлюбного Леоніда друзі знали не лише як чудового актора, а й вправного музиканта, бо добре грав на будь-якому інструменті, що підвертався під руку. А ще задушевно співав. Свою улюблену пісню «Ой, у лузі...» виводив так, що хотілося плакати....

Биков прекрасно грав у футбол та волейбол, легко перепливав Дніпро, міг досить довго ходити на руках, обожнював вправи на перекладині. Трюки у фільмах виконував самостійно.

Про таланти Леоніда охоче говорили вголос. А от про його родинну трагедію пошепки, щоб часом не роздратувати радянських вельмож. У нашій рубриці "Історичні паралелі" публікація "Допоможіть сину повірити в людей" про випробування, які довелося пережити родині Бикових, стала найпопулярнішою серед читачів цього року.

Леонід Биков загинув у автокатастрофі, що сталася на Київщині в 1979 році. Тоді про цю трагедію переповідали ледь не в кожній українській родині. Леонід Биков не просто геніально грав, він переживав радості та скорботи багатомільйонного народу, і люди віддячили йому всенародною любов'ю.

Раніше ми писали: "Допоможіть сину повірити в людей"

Журнал Київщини "Корисний формат. Нове передмістя"

Фото з відкритих джерел

92 запитів за 0,251