Медичний центр “Імперіал Медіка”

today 26.05.2019 query_builder 15:03 remove_red_eye 703 bookmarks Здоров'я

Медичний центр «Імперіал Медіка» – це сучасний лікувально-діагностичний заклад, в якому успішно розвинені основні напрямки: профілактика, діагностика, лікування маленьких та дорослих пацієнтів населених пунктів Києво-Святошинського району (Вишневе, Крюківщина, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Тарасівка, Боярка, Святопетрівське, Гатне, Білогородка) та інших міст і містечок Київської й інших областей України. В клініці ведуть прийом висококваліфіковані фахівці різних спеціальностей:

- педіатри, сімейні лікарі;

- гінекологи (дитячий гінеколог, акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, онкогінеколог);

- урологи (уролог, уролог-андролог);

- хірурги (хірург дитячий, хірург дорослий);

- ЛОРи (ЛОР дитячий, ЛОР дорослий);

- дерматологи (дерматолог дитячий, дерматолог дорослий);

- кардіологи (кардіолог дорослий);

- ендокринологи (ендокринолог дитячий, ендокринолог дорослий);

- гастроентерологи (гастроентеролог дорослий);

- ортопеди-травматологи (ортопед дитячий, ортопед – травматолог дорослий);

- мамологи (онкохірург-мамолог);

- офтальмологи (офтальмолог дитячий, офтальмолог дорослий);

- неврологи (невролог дитячий, невролог дорослий);

- інфектолог (інфектолог дорослий);

- проктолог;

- психолог (психолог дитячий, психолог дорослий);

- косметологи;

Найновіше обладнання клініки дає можливість здійснювати різні види УЗД (УЗД органів черевної порожнини, УЗД вагітних, УЗД серця, нейросонографію, доплерсканування вен, артерій та судин, УЗД кульшових суглобів тощо) та компетентно вирішувати проблеми, проводити великий спектр обстежень, надавати якісну медичну допомогу в амбулаторних умовах.

Усі сім днів на тиждень к Медичному центрі можна здати потрібні аналізи та отримати лікувальні маніпуляційні процедури відповідно до призначень лікарів у денному стаціонарі клініки, провести вакцинацію і дітей, і дорослих.

Пацієнти клініки мають можливість отримати послуги лікувального масажу (реабілітаційний масаж, лімфодренажний масаж тощо), зберегти та підтримати свою красу та молодість завдяки сучасним косметологічним поцедурам (3D-ліфтинг, ін’єкції краси, біоревіталізація, лікувальна та естетична мезотерапія, контурна пластика, шугаринг тощо).

Майбутні батьки мають змогу в «Школі відповідального батьківства» клініки від досвідчених акушерів-гінекологів та педіатрів отримати потрібні знання та практичні навички по підготовці до пологів та догляду за немовлям.

Звернувшись за медичною допомогою до лікарів нашого Медичного центру, пацієнти мають змогу оформити усю потрібну медичну документацію (лікарняні листи, довідки, індивідуальну карту вагітної та породіллі тощо). Клініка здійснює обслуговування за полісами медичного страхування.

Медичний центр «Імперіал Медіка» – це надійний та міцний фундамент, який закладають наші професіонали, як основу Вашого здоров’я. Наша клініка приймає особисту участь у всіх випадках, коли необхідна не тільки медична, але і людська допомога.

Ми дбаємо про Ваше здоров’я!

92 запитів за 0,263