Мешканця Василькова засуджено до 15 років позбавлення волі за подвійне вбивство

today 29.11.2022 query_builder 14:15 remove_red_eye 191 bookmarks Новини

У Василькові у приміщенні цеху по виробництву меблів, між чоловіком та подружжям підприємців із Волинської області, яке привезло дерев’яні дошки, виник словесний конфлікт через несвоєчасний розрахунок за попереднє замовлення.

У ході суперечки васильківець схопив молоток і вдарив ним по голові опонента. Після цього, він взяв ніж та завдав ще декілька ударів в область тулуба потерпілого, який від отриманих травм помер, інформує Київська обласна прокуратура. Далі вбивця вийшов на вулицю, підійшов до автомобіля підприємців, відкрив передні пасажирські двері та завдав 7 колото – різаних ран дружині вбитого, яка вийшла перечекати сварку поза межами приміщення.

Після цього чоловік переніс тіло вбитого до автомобіля та перегнав транспортний засіб з тілами на іншу вулицю населеного пункту, де його і залишив. Злочин було скоєно у січні 2022 року. І ось відбувся суд. За підтримання публічного обвинувачення прокурорів Обухівської окружної прокуратури жителя Київщини визнано винним в умисному вбивстві двох осіб (п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України). Йому призначено покарання – 15 років позбавлення волі. До набрання вироком законної сили громадянин перебуватиме під вартою.

Фото - Київська обласна прокуратура

91 запитів за 0,238