На Київщині відремонтують 3000 домівок, що постраждали від російської агресії, за сприяння БО “Карітас-Київ”

today 19.10.2022 query_builder 13:29 remove_red_eye 106 bookmarks Новини

За результатами зустрічі заступника голови Київської ОВА Миколи Бойка та директора БО "БФ "Карітас-Київ" о. Романа Сиротича й керівника проєкту "Житлова та фінансова допомога для вразливих домогосподарств в Україні" Владислава Жиляєва були окреслені шляхи допомоги у відновленні пошкодженої житлової інфраструктури Київської області.

Зокрема, проведення поточних ремонтів житлового фонду для жителів Київщини. Йдеться про заміну вікон, дверей чи ремонт пошкоджених стін, що потрапляють під категорію "легкий" ремонт, повідомляє Київська обласна військова адміністрація.

Проведення таких робіт стало можливим завдяки проєкту "Житлова та фінансова допомога для вразливих домогосподарств в Україні", що реалізується благодійним фондом "Карітас-Київ" у співпраці з Бюро гуманітарної допомоги за фінансової підтримки Католицької служби допомоги та МБФ "Карітас України" За програмою проєкту планується відновити близько 3000 домівок для мешканців пристоличного регіону.

Уже завершені поточні ремонти у близько 200 житлових будинках Київщини. Понад 260 об'єктів у роботі. Ще більш ніж 800 об'єктів пройшли реєстрацію на допомогу для проведення відновлення. Зокрема роботи за програмою допомоги БФ "Карітас-Київ" проводять в Ірпені, Гостомелі, Калинівці, Новому Заліссі, Перемозі, Немішаєвому, Горенці, Великій Димерці та інших населених пунктах.

Фото - КОВА

85 запитів за 0,197