Національний художній музей проведе аукціон на підтримку родини, яка втратила житло на Київщині

today 08.03.2023 query_builder 08:19 remove_red_eye 516 bookmarks Новини

Багатодітна родина Семиног з Великої Димерки на Київщині внаслідок російської окупації втратила свій дім, а на їхньому городі лишився ворожий танк. За допомогою аукціону їм хочуть зібрати кошти на нове житло. Про це пише Вечірній Київ.

Торік влітку Інтернет-мережу облетіло фото, де господиня Юлія облаштувала грядку з капустою у відірваній башті, а поруч висаджені квіти. Згодом деталі з ворожого танку діти розмалювали та продали, а отримані кошти родина передала на потреби ЗСУ. Але досі родина з трьома дітьми не має власного житла.

Тож генеральна директорка Національного художнього музею Юлія Литвинець зустрілася з родиною, запропонувавши ініціативу: організувати благодійний аукціон, з якого всі отримані кошти підуть на спорудження нового будинку для родини Семиног.

«Зараз такий час, коли дуже важливо підтримувати одне одного, підтримувати тих, хто потребує допомоги. Це наш громадянський обов’язок. Родина Семиног вразила мене тим, що, перебуваючи у такій скрутній ситуації, втративши дім, вони не втратили снагу підтримувати інших, зібрали та передали кошти на наше військо.

Це родина творча, мистецька, а одна із функцій музейних установ - підтримувати молодих художників. Тому ми маємо надію зібрати необхідні кошти для родини майбутніх українських митців», - зауважує Юлія Литвинець.

Фото із сайту "Вечірній Київ"

87 запитів за 0,169