Названо продукти, що допомагають організму у боротьбі з коронавірусом

today 21.11.2021 query_builder 20:15 remove_red_eye 857 bookmarks Новини

Ідеться про елемент, що бере участь у формуванні імунітету на клітинному рівні. Дієтолог та нутриціолог Лера Лавскі перерахувала продукти, які надають допомогу у боротьбі організму з Covid-19. Про це повідомляє agronews.ua з посиланням на golos.ua.

Лікар радить збагатити раціон людини, що лікується, їжею багатою на цинк. Справа в тому, що цей елемент бере участь у формуванні імунітету на клітинному рівні.

«Цинк міститься у продуктах тваринного походження: у м’ясі, у печінці, рибі та морепродуктах (устриці, молюски та оселедець). З рослинних джерел: зародки пшениці, бурий рис, овес, морква, горох, шпинат, цибуля та практично всі горіхи», — повідомила фахівець.

Визначити дефіцит цинку в організмі не складе труднощів. Так, експерт рекомендує звернути увагу на такі ознаки, як висипання, лущення на шкірі. Крім того, на нестачу цинку вказують дерматити, псоріаз та тривалий процес загоєння ран. Зазначимо, що згідно з клінічними випробуваннями, вживання цинку під час хвороби у вигляді біодобавок у надмірних дозах не приносить ніякої користі, втім вкрай важливо не допускати саме дефіциту цинку.

Фото із сайту agronews.ua

92 запитів за 0,198