Новим очільником Київської ОВА стане прокурор

today 07.04.2023 query_builder 20:24 remove_red_eye 1134 bookmarks Новини

Сьогодні Кабмін погодив призначення Руслана Кравченка головою Київської обласної військової адміністрації, повідомляють УНІАН, fakty.com.ua та інші видання з посиланням на представника уряду у Верховній Раді Тараса Мельничука.

Що відомо про Руслана Кравченка?

Наразі Кравченко перебуває на посаді очільника Бучанської окружної прокуратури. На цю посаду він був призначений 15 березня 2021 року.

Народився у Сєверодонецьку на Луганщині. У цьому ж місті навчався в середній школі номер 8, а згодом - у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна.

У 2012 році Кравченко закінчив Юридичну академію імені Ярослава Мудрого.

Працював у військовій прокуратурі під керівництвом Анатолія Матіоса, який 2019 року був звільнений із посади, а сам орган – розформований. Кравченко був прокурором у справі проти президента-втікача Віктора Януковича. 2023 року Кравченко брав участь в конкурсі на посаду керівника Національного антикорупційного бюро, однак не здобув перемогу.

З вересня 2014-го до березня 2015 року брав участь в Антитерористичній операції (АТО) в містах Дебальцево і Бахмут.

23 серпня 2022 року він був нагороджений орденом "За заслуги" III ступеня "за значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, відстоювання національних інтересів нашої держави, сумлінне виконання професійного обов'язку".

Фото - з відкритих джерел

87 запитів за 0,205