Як повідомляє УНІАН, місяць тому ця територія вже була обстріляна росіянами і зазнала значних руйнувань.
Як повідомили у повітряному командуванні "Центр", російські військові завдали ракетного удару по Василькову.
"Сьогодні ворог вчергове завдав ракетного удару по місту Васильків. Частину ракет вдалось збити нашим системам протиповітряної оборони", - йдеться в повідомленні.
Місяць тому ця територія вже була обстріляна ворожими ракетами і зазнала значних руйнувань.
"Майже всі приміщення згоріли від ракетного удару. Нині ж орки знову влучили в будівлю штабу, яка вже була зруйнована. На даній території також дислокувався навчальний центр і цивільний коледж який зараз своїми силами громада почала відновлювати після пожежі", - зазначили в командуванні.
Там зауважують, що обстріл був підступним і мав на меті залякати мирне населення. Серед місцевих є поранені.
"На територію, куди прилетіла ракета, наводили порядок на вулиці і будівлях працівники закладу. За попередніми даними декілька працівників отримали поранення та евакуйовані до місцевого лікувального закладу, один із них в критичному стані під наглядом лікарів. Рятувальні служби розбирають завали та шукають живих людей", - сповістили в командуванні.
Фото ілюстративне з відкритих джерел



