Під час окупації російські нелюди навмисно стріляли з танка по будинку: чоловіка вбило, а його дружину поранило – двоє діток залишилися напівсиротами (є відеорепортаж ТСН)

today 28.05.2022 query_builder 10:25 remove_red_eye 1056 bookmarks Новини

Унаслідок обстрілу російськими окупантами в селі Заворичі Броварського району чоловік загинув на місці, а дружині відірвало стопу. Два місяці жінка провела в лікарні - перенесла 9 операцій. І лише днями Світлана повернулася додому, до своїх дітей - 3-місячного хлопчика і 5-річної дівчинки, повідомляє tsn.ua.

13 березня російські загарбники вчергове обстрілювали хати місцевих. "Ні гула не було, нічого. Це касета танкова, вона протишумова і вона йде осколками, розсікає все навколо. Я зразу впала, поповзла до нього", - зі сльозами згадує жінка.

Її чоловік Микола загинув на місці. Жінці відірвало стопу. «Фашисти! Їх важко назвати. Я просила криком, врятуйте ногу, бо в мене маленьких двоє дітей», - розповідає Світлана.

Сьогодні лікарі кажуть, що жінка зможе ходити. І попри всі страждання і біль, Світлана знаходить у собі сили жити далі, адже треба ростити дітей.

">

Фото та відео із сайт ТСН

87 запитів за 0,176