Спіймали на гарячому: посадовці селищної ради на Фастівщині вимагали хабар майже 1 млн грн

today 06.06.2023 query_builder 15:58 remove_red_eye 919 bookmarks Новини

Двоє посадовців однієї із селищних рад у Фастівському районі вимагали неправомірну вигоду за дозвіл на забудову земельної ділянки. У свою чергу їх поплічник – директор комунального підприємства, мав погодити технічні умови на облаштування підземних комунікацій.

Оплата за корупційні дії становила майже мільйон гривень.

Під час невідкладних обшуків правоохоронці виявили та вилучили грошові кошти, земельну та посадову документацію, мобільні телефони, сервер, ноутбук, а також два транспортні засоби, повідомили в Поліції Київської області.

Викрили злочинну діяльність співробітники слідчого управління поліції Київщини за процесуальним керівництвом Київської обласної прокуратури та оперативного супроводу працівників Головного управління СБУ у місті Києві та Київській області.

За цим фактом слідчі повідомили посадовцям про підозру, відповідно до частин 3, 4 ст. 368 ККУ. Одному з них загрожує до 10 років за ґратами, а іншим – до 12 із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Фото - Поліція Київської області

85 запитів за 0,130