«Посилка у кредит» – нова можливість для клієнтів “Нової пошти”

today 29.11.2022 query_builder 11:51 remove_red_eye 67 bookmarks Новини

Відтепер клієнти "Нової пошти", які замовляють товар із післяплатою, можуть забрати його, а сплачувати вартість протягом року.

При цьому продавець товару отримає кошти одразу, як клієнт огляне посилку і підтвердить її отримання.

Посилку в кредит може оформити тільки замовник товару і тільки у відділенні "Нової пошти". Кредит надається строком на 12 місяців і на товар від 1000 гривень. Максимальний розмір кредиту розраховується індивідуально для кожного клієнта.

Дізнатися свій кредитний ліміт може кожен у мобільному додатку в Особистому кабінеті або у відділенні "Нової пошти". Фінансові послуги у відділенні надає NovaPay, що входить до групи компаній "Нова пошта".

За користування кредитом клієнт буде сплачувати комісію - 2% від суми запозичення на місяць та річну ставку 0,00001%. Наприклад, ви замовили мультиварку вартістю 3000 грн із післяплатою у відділення і хочете взяти посилку в кредит. Загальна сума кредиту становитиме 3135 грн: вартість товару 3000 грн + вартість доставки 55 грн (по місту + коробка) + комісія за грошовий переказ 80 грн (2% + 20 грн).

Щомісячний відсоток по кредиту буде 62,7 грн (2% від суми кредиту), тому щомісячний платіж – 324 грн. Загальна переплата за 12 місяців становитиме 752,4 грн .

Щоб скористатися послугою, потрібно:

- бути громадяни України віком від 18 до 65 років;

- користуватися послугами "Нової пошти" протягом останніх 6 місяців;

- мати добру кредитну історію.

Як скористатися послугою «Посилка в кредит»:

• замовте товар із післяплатою у будь-яке відділення "Нової пошти";

• огляньте посилку із товаром і скажіть оператору-касиру, що хочете забрати посилку в кредит;

• надайте оператору оригінали паспорту з пропискою та ідентифікаційного коду або скористайтеся документами через «Дія». Важливо, що документи мають бути одного формату - або оригінали або «Дія»;

• щойно пройде перевірка особи, то на номер телефону отримувача надійде SMS із паролем для підписання документів в електронному вигляді;

• повідомте пароль з SMS оператору-касиру та забирайте посилку.

Сплачувати кредит потрібно щомісяця рівними частинами протягом року у будь-якій фінансовій установі або відділенні "Нової пошти". Також кредит можна погасити достроково без додаткових комісій і доплат.

За інформацією Пресслужби "Нової Пошти"

91 запитів за 0,183