Потерпілим у війні мешканцям Київщини надають телефони

today 24.04.2022 query_builder 17:35 remove_red_eye 348 bookmarks Новини

Волонтери проєкту "Зв'язок Надії" передали мобільні телефони постраждалим мешканцям Київщини. Вдалося забезпечити ними близько 600 людей, які втратили зв'язок із близькими через втрачені телефони, "Delo.ua".

У Бородянці відбулася акція «Зв'язок Надії», в результаті якої люди похилого віку, які залишилися без зв'язку через дії окупантів на їхніх територіях, змогли отримати мобільні телефони від українських громадян.

У рамках акції небайдужі українські громадяни передавали за допомогою сервісу Укрпошти свої мобільні телефони в робочому стані, якими вони вже не користуються, і це дало змогу забезпечити ними близько 600 людей, які втратили зв'язок із близькими через втрачені телефони.

Акція "Зв'язок Надії" продовжується. Щоб передати українцям, що потребують зв'язку, необхідно:

відвідати будь-яке відділення Укрпошти;

оформити поштове відправлення телефону, обов'язково зазначити, що телефон надсилається в рамках акції «Зв'язок надії» на адресу: Фонд "Лазар", пров. Памви Беринди, 6, м. Київ, Україна, 01015 тел.+38 044 390 67 71;

сплатити поштове відправлення відповідно до поштових тарифів.

Організатори акції наголошують - телефон може бути навіть кнопковим, але обов'язково у робочому стані. Також у нього має бути справна батарея та зарядний пристрій.

91 запитів за 0,187