Пророцтва майя: між Обманом та Надією

today 15.07.2018 query_builder 20:35 remove_red_eye 642 bookmarks Таємні знання

Уся історія Землі, відповідно до уявлень майя, складається з тривалих епох, кожна з яких налічує 5200 років. Завершення п’ятої за ліком епохи розпочалося з 2009. Та, як стверджують історики, точної дати переходу не знає ніхто. Можливо, він триватиме не один рік, а той десятиліття. Тож, якщо вірити майя, всі ми сьогодні живемо на зламі епох, який за їх уявленням символізується з пробудженням. У цей період божественність має прокинутися у всіх людях, не залежно від того, в що вони вірять та до якої релігії належать. Тому дуже важливо, щоб зменшилися конфлікти між народами, розділеними політичними та релігійними поглядами. Саме із завершенням п’ятої епохи на Землі має розпочатися зовсім новий період.

Якщо все піде за планом, то наша цивілізація не повинна рухнути, подібно попередній, а епоха, що завершується плавно перетече в наступну, якій « Чилам Балам» дає ім’я – Надія. Завадити цьому процесу можуть лише релігійні та політичні суперечки!!!

Що цікаво, ангел п’ятої епохи, згідно з текстами «Чилам Балам», носить дивне ім’я – Обманщика. І дійсно, якщо проаналізувати, уся наша епоха, вся наша історія – це історія обману та брехні. Обман вже давно возвели у ранг необхідного політичного інструменту, і той факт, що сьогодні він називається гарним словом «піар», нічого, по суті, не змінює.

Якщо вірити пророцтвам, то саме від кожного з нас залежить, чи вдасться людству пробудитися та перейти від епохи Обману до епохи Надії.

За матеріалами книги «2012 – сенсаційні дослідження стародавніх пророцтв»,

автори - Д. та Н. Зима

92 запитів за 0,237