Проста вишуканість – салон “Де Прованс”

today 05.07.2018 query_builder 20:43 remove_red_eye 1003 bookmarks Краса

Затишний французький дворик, приємна ненав'язлива музика і, звісно, аромат смачної кави, що доповнює загальне відчуття затишку та спонукає ще на хвилину, другу, третю… залишитися в полоні вишуканої атмосфери... На якусь мить здається, що в цьому місці час зупинився і він не владний над тобою…

Інтер'єр цього салону краси цілком відповідає кращим традиціям прованського стилю. Враження підсилюють елементи фіолетового та бузкового, які яскраво виглядають на білому тлі та довершують загальний дух простоти і комфорту.

Та власне, чи могло бути по-іншому у закладі з назвою "Де Прованс". Французька провінція завдяки особливому шарму (простому та вишуканому водночас) закохала в себе мільйони людей у всьому світі. А два роки тому заклад в стилі прованс з'явився і в Святопетрівському.

На вуличці, вимощеній бруківкою, в житловому комплексі "Петровський квартал" увагу перехожих привертає вишукана вивіска з написом "Студія краси "Салон Де Прованс". Перед входом у заклад - невеличкий дворик, доріжка веде до дверей, звідки лунає приємна французька музика…

Його відвідувачі одразу потрапляють в полон особливої атмосфери затишку та комфорту. Столики біля ресепшена та аромат кави спонукають до п'ятихвилинного релаксу, який дозволяє більш детально вивчити елементи інтер'єру та відзначити креативність дизайнерських рішень.

Створений у перші хвилини романтично-піднесений настрій із кожним наступним знайомством із закладом та його персоналом лише підсилюється. Схоже, що стиль прованс - проста вишуканість - визначив і головну концептуальну особливість салону, який має досить символічне гасло: "Краса доступна всім". І гнучка цінова політика салону та рівень майстрів, які тут працюють, є найкращим цьому підтвердженням. У закладі можна отримати повний спектр перукарських послуг, зробити вишуканий манікюр. Тут також діє масажний та косметологічний кабінет.

Після першого знайомства завжди залишається особливе відчуття, яке визначає твоє ставлення та особисті враження. Здебільшого їх дуже легко виявити. Усе залежить від того, чи хочеться тобі нової зустрічі? Запитую у себе також. І вже наступного дня знову вирушаю до "Провансу".

call Телефон

(099) 242-38-02

place Адреса

Києво-Святошинський район, с. Святопетрівське, ЖК

92 запитів за 0,257