Роботи, що “вражають до сліз”. У Боярському музеї відкрито виставку картин “Час війни”, раніше представлену в багатьох країнах  Європи

today 10.04.2023 query_builder 16:33 remove_red_eye 261 bookmarks Вікенд, Новини

8 квітня у Боярському краєзначому музеї презентовано експозицію робіт  “Час війни”. Її творець - заслужений художник України Сергій Позняк. Виставка триватиме до 10 травня.

 "Це розповідь про події російсько-української війни, яка триває... На живописних та графічних полотнах — руйнації міст і сіл, трагедії людських доль: розорені сім’ї, горе матерів, розстріляне дитинство, втрати... На тлі цих смертоносних жахів — героїзм українського народу в битві з озвірілим загарбником. Обличчя Воїнів Світла, командирів, легендарних «азовців», і навіть історії простих цивільних людей, які стали на захист України та всього світу, потрясають і викликають вибух справедливих емоцій у кожного глядача", - йдеться у дописі Боярського краєзнавчого музею.

Ті, хто вже встигли відвідати експозицію, захоплюються талантом майстра: "Виставка робіт видатного митця вразила до сліз, в них відчувалась і любов, і біль, і гордість художника", - такий відгук після відвідин виставки залишила вдячна шанувальниця сучасного мистецтва Тамара Фетісова.  Роботи митця з Києва Сергія Позняка  у Боярському музеї експонуватимуться до 10 травня. Скористайтеся нагодою та відвідайте експозицію, яка вже отримала схвальні рецензії в різних країнах Європи. 

Ілюстрація - Боярський краєзнавчий музей

87 запитів за 0,192