Сьогодні, 30 квітня, розпочинається перший коридор затемнень у 2022 році: рекомендації та заборони

today 30.04.2022 query_builder 11:24 remove_red_eye 418 bookmarks Новини, Таємні знання

У цей період руйнуватиметься все, в чому не було стабільності, пише tsn.ua.

Часткове сонячне затемнення 30 квітня розпочне перший у 2022 році коридор затемнень, який триватиме до 16 травня. Хоча його вплив можна відчувати за два тижні, тобто з середини квітня.

Варто пояснити, що коридор затемнень — це період, коли місячне та сонячне затемнення йдуть одне за одним, з невеликим проміжком.

Перший 2022 року коридор затемнень розпочнеться з часткового сонячного затемнення 30 квітня о 23:42 (час київський) та закінчиться повним місячним затемненням 16 травня о 7:14 (час – київський).

Кожен такий період на нас впливає по-різному, але у кожного коридору є дещо спільне. Вони руйнують бар'єри та старий порядок, несуть зміни. Після кожного коридору затемнень на людей чекають кардинальні перебудови в їхньому житті. Руйнуватиметься все, в чому не було стабільності, наприклад, нещирі і негармонійні стосунки, нелюба робота, нестабільні фінансові справи, неправильні цілі, брехливе особисте життя.

У цей період категорично заборонено починати нові проєкти, літати літаками, активно спілкуватися, брати участь у розвагах.

Водночас протягом коридору затемнень варто позбавлятися шкідливих звичок та схильностей, звільнитися від психологічних залежностей. Добре гармонізувати свої думки, відвідувати духовні місця, їздити у паломництво. Переглянути своє коло спілкування і відмовитися від того, що вас обтяжує, пригнічує.

Спілкуйтеся з людьми, з якими вам комфортно.

До моменту настання затемнення добре озвучити вголос те, чого ви хотіли б позбутися, наприклад, борги, хвороби, невпевненість, а після — те, що ви хотіли б залучити у своє життя, наприклад, любов, народження дитини, кар'єрне зростання.

Також завжди потрібно пам'ятати, що в коридорі затемнень вас обов'язково провокуватимуть на негативні вчинки, щоб закласти вам поганий цикл на наступні 18,5 років. Тому будьте пильними та уважними, як у своїх думках, так і у вчинках.

Фото - ТСН

91 запитів за 0,220