Сьогодні День пам’яті святої мучениці Агрипини

today 06.07.2022 query_builder 07:35 remove_red_eye 156 bookmarks Новини

Агрипина Римська була родом з багатої родини. Будучи юною дівою, вона увірувала в Спасителя і прийняла християнство. За часів правління імператора Валеріана, коли гоніння на християн посилилися, дівчину схопили. Перед судом вона не побажала зректися своєї віри і знову сповідувала християнство, інформує УНІАН.

За це святу мучили і катували. Потім дівчину закували в ланцюзі, але Янгол звільнив її. Від отриманих травм Агрипина померла. Небайдужі християнки таємно забрали тіло мучениці і відвезли в Сицилію, де від її труни зцілювалися люди. У XI столітті мощі перевезли до Константинополя.

Збереглися такі народні прикмети на цей день:

липня соловей не співає - пора ячмінь збирати;

у межах поля стоїть дощова вода - очікуйте швидкого прояснення від дощу;

павук виліз зі свого гнізда і почав ткати павутину - очікуйте гарної погоди;

комашня ховається в листі дерева - буде дощ;

наші предки сьогодні вмивалися ранковою росою, щоб довше зберегти молодість;

у день свята в лазні попаритися - здоров'я знайти;

дощовий день - на неврожай;

дощ в цей день обіцяє ще п'ять днів сирої погоди;

за повір'ями, народжений 6 липня щасливий і здатний ділитися своїм везінням з близькими людьми;

якщо сьогодні посадити ріпу - буде багатий урожай, щедро насичений вітамінами.

Наші предки асоціювали день Агрипини Купальниці з будь-якими джерелами води. Вважалося, що 6 липня потрібно проводити біля відкритих водойм і в лісі. Трави, зібрані в цей день, мали цілющі властивості. У ніч із 6 на 7 липня відзначається день Івана Купала. За традицією, потрібно варити ячмінну кашу, пригощати нею всіх знайомих, розпалювати багаття, пускати по воді вінки і святкувати.

Згідно з повір'ями, 6 липня не рекомендується давати і позичати гроші, інакше ваше фінансове становище різко погіршиться. Православна церква суворо забороняє сваритися з близькими та сумувати - через такі дії ви можете втратити захист Вищих сил. Ніч з 6 на 7 липня вважається Купальською, тож спати не можна - на тих, хто проігнорує заборону, може напасти нечисть.

Фото з відкритих джерел

92 запитів за 0,186