Тривають роботи з ліквідації підтоплення домоволодінь у Демидові

today 22.04.2022 query_builder 22:28 remove_red_eye 509 bookmarks Новини

За три дні роботи вода відійшла від будинків близько на 10 м.

Нагадаємо, що підтоплення виникло внаслідок руйнування дамби та системи гідротехнічних споруд річки Ірпінь через російську агресію. Як повідомили у Київській обласній   військовій адміністрації,  фахівці вже впроваджують комплекс заходів для ліквідації підтоплення.Зокрема, на захисних дамбах у селищі Демидів встановили потужну насосну станцію. Також до роботи залучають три насосні станції місцевих мешканців.

Це дозволило знизити рівень води в заплаві р. Ірпінь. Окрім цього, воду з заплави скидають у Київське водосховище через резервний шлюз. Експерти прогнозують, що вже за тиждень будинки та подвір’я в селищі вдасться звільнити від підтоплень повністю. Залишилось ще багато проблемних питань щодо відновлення безперебійної роботи самої дамби. Але всі вони будуть вирішені в плановому порядку.Міжвідомча комісія з узгодження режиму роботи дніпровських водосховищ розглянула питання підтоплення домоволодінь у смт Демидів.

«Окупанти залишили після себе багато руйнувань та горя. Все відновимо, нікого в біді не залишимо. Влада працює та робить все необхідне для відновлювання мирного життя», – підкреслив голова КОВА Олександр Павлюк.

Фото - Київська обласна   військова адміністрація

91 запитів за 0,170