У Чорнобильському заповіднику помітили білоруських «біженців» (є відео)

today 07.12.2021 query_builder 13:30 remove_red_eye 664 bookmarks Новини

Трьох рудих биків помітили біля покинутого села Паришів, що розташоване на лівому березі річки Прип’ять за сім кілометрів від Чорнобиля.

У зону відчуження «нелегали» потрапили з території Білорусі. Фото тварин опублікував Центр організаційно-технічного та інформаційного забезпечення управління зоною відчуження (ДП «ЦОТІЗ») на своїй сторінці у Facebook, повідомляє «Вечірній Київ».

«Бики мандрували дорогою у районі Паришева. Як можна помітити зі світлин, виглядають бики досить пристойно», - йдеться у повідомленні.

До слова, цих биків працівники зони відчуження бачили біля Паришева й раніше. Ще у серпні ЦОТІЗ опублікував відео з трійцею рогатих красенів, які гуляли вздовж дороги, не боячись людей. В одного з мандрівників на вусі помітили пластиковий чип зі штрихкодом.

Є надія, що «прибульці» пристосуються до нових умов так само як їх здичавілі родичі з луб’янського стада, яке з’явилося після того, як померли господарі тварин - самопоселенці села Луб’янка. Домашні корови, які залишилися на радіоактивно забрудненій території без людської опіки, народжують телят і добре переносять сніжну та морозну погоду.

ВІДЕО З БИКАМИ

Фото Наталія Медведєва

92 запитів за 0,229